Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.985 oglasa

Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
12

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

85.000 €

2.931 €/m²

29m² | 1.5 soba | suteren
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
8

Novogradska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

75.000 €

2.344 €/m²

32m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
ILIJE BIRČANINA | 4zida.rs
ILIJE BIRČANINA | 4zida.rs
ILIJE BIRČANINA | 4zida.rs
ILIJE BIRČANINA | 4zida.rs
ILIJE BIRČANINA | 4zida.rs
5
Logo agencije

ILIJE BIRČANINA

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

159.400 €

3.707 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Koste Racina | 4zida.rs
Koste Racina | 4zida.rs
Koste Racina | 4zida.rs
Koste Racina | 4zida.rs
Koste Racina | 4zida.rs
7
Logo agencije

Koste Racina

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

49.750 €

2.926 €/m²

17m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
16

Bulevar Despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

159.000 €

4.969 €/m²

32m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
8
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

96.000 €

2.667 €/m²

MOŽE NA KREDIT

36m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
4

Gradske lokacije

Kruševac

1.100 €

22 €/m²

49m² | 1.5 soba | suteren/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 22.04.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
16
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

148.000 €

3.020 €/m²

MOŽE NA KREDIT

49m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Prethodna cena: 153.000 €
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
14

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.697 €/m²

MOŽE NA KREDIT

39m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
5
Logo agencije

Šonsi

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

71.300 €

2.300 €/m²

MOŽE NA KREDIT

31m² | 1.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Majora Omera Mehića

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
10
Logo agencije

Mile Dimić

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

1.905 €/m²

63m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
8
Logo agencije

Mile Dimić

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
14
Logo agencije

Đorđa Nikšića Johana

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

3.523 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
14
Logo agencije

Kraljevi Čardaci

Okolne lokacije, Kopaonik

55.000 €

1.774 €/m²

31m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
40

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

121.500 €

2.963 €/m²

41m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Prethodna cena: 123.600 €
Mirijevo | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

85.600 €

2.195 €/m²

39m² | 1.5 soba
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

158.000 €

3.591 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
6

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

64.900 €

1.854 €/m²

MOŽE NA KREDIT

35m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
17
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

3.523 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
9899100

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾