Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.063 oglasa

Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
11

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

105.000 €

3.088 €/m²

34m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
5

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

86.680 €

2.223 €/m²

39m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

81.700 €

1.900 €/m²

43m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

119.900 €

2.725 €/m²

44m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
11
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

3.188 €/m²

42m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
6

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

93.000 €

2.583 €/m²

36m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
5
Logo agencije

Margita

Gradske lokacije, Pančevo

141.874 €

2.288 €/m²

62m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17

Gradske lokacije

Jagodina

78.000 €

1.660 €/m²

MOŽE NA KREDIT

47m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
15
Logo agencije

Slatina

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

62.200 €

2.221 €/m²

28m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
10
Logo agencije

Slatina

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

71.610 €

2.310 €/m²

31m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
4

Tanaska Rajića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

86.980 €

1.977 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
4

Tanaska Rajića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Zlatibor

90.000 €

2.368 €/m²

38m² | 1.5 soba
Vlasnik • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

132.210 €

3.005 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
5
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

114.920 €

2.612 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
1
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

54.000 €

1.929 €/m²

28m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
1
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

54.000 €

1.929 €/m²

28m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
1
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

54.000 €

1.929 €/m²

28m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
1
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

54.000 €

1.929 €/m²

28m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Savski Venac, Beograd

115.000 €

3.485 €/m²

33m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
93949596

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾