Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.088 oglasa

Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
8

Cara Dušana

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

118.450 €

3.290 €/m²

36m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Prethodna cena: 121.540 €
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Ćuprija

40.000 €

727 €/m²

55m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Pera Ćetkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

119.900 €

3.241 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Prethodna cena: 123.400 €
Čolovića Brdo | 4zida.rs
Čolovića Brdo | 4zida.rs
Čolovića Brdo | 4zida.rs
Čolovića Brdo | 4zida.rs
Čolovića Brdo | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čolovića Brdo

Okolne lokacije, Zlatibor

67.000 €

1.861 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
8
Logo agencije

Matejevački put

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

108.200 €

1.503 €/m²

72m² | 1.5 soba | 5/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
8
Logo agencije

Matejevački put

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

108.200 €

1.503 €/m²

72m² | 1.5 soba | 5/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
Matejevački put | 4zida.rs
8
Logo agencije

Matejevački put

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

108.200 €

1.503 €/m²

72m² | 1.5 soba | 5/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Čolovića Brdo | 4zida.rs
Čolovića Brdo | 4zida.rs
Čolovića Brdo | 4zida.rs
Čolovića Brdo | 4zida.rs
Čolovića Brdo | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čolovića Brdo

Okolne lokacije, Zlatibor

67.000 €

1.861 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
5
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

88.000 €

2.200 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Heroja Pinkija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

63.650 €

2.767 €/m²

23m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
10

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

400.000 €

6.897 €/m²

58m² | 1.5 soba | prizemlje/10 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
9

Preradovićeva

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

121.500 €

2.893 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vladana Desnice

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

131.600 €

2.800 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Magelanova | 4zida.rs
Magelanova | 4zida.rs
Magelanova | 4zida.rs
Magelanova | 4zida.rs
Magelanova | 4zida.rs
11

Magelanova

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

90.000 €

2.571 €/m²

35m² | 1.5 soba | suteren/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Loznica - Centar | 4zida.rs
Loznica - Centar | 4zida.rs
Loznica - Centar | 4zida.rs
3

Loznica - Centar

Gradske lokacije, Loznica

60.900 €

1.450 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Loznica - Centar | 4zida.rs
Loznica - Centar | 4zida.rs
Loznica - Centar | 4zida.rs
3

Loznica - Centar

Gradske lokacije, Loznica

65.250 €

1.450 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
7

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

100.000 €

2.778 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Kanjiški put 17 b | 4zida.rs
19
Logo agencije

Kanjiški put 17 b

Palić, Okolne lokacije, Subotica

91.224 €

2.100 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 29.03.2026.
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
15

Preradovićeva

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

102.900 €

2.781 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
3

Tanaska Rajića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

92.400 €

2.200 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
79808182

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾