Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Zemunska, 219.000€, 55m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Novi Beograd
  5. Stara Bežanija
  6. Dvoiposoban stan

Dvoiposoban stan na prodaju, Zemunska, 219.000€, 55m²

Beograd, Novi Beograd, Stara Bežanija
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15047Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Video
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 888 €

219.000 €

3.982 € / m2

55 m²
2,5 sobe
1/4 sprata
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo
  • Opremljenost: Prazno - interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Zgrada poseduje: podrum, lođa
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama.

Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe)

Moderna kuhinja od medijapana

Grejanje je etažno, na električni kotao (smešten u ostavi).

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za porodičan život:

vrtić na ~50 m (preko parka)

škola u neposrednoj blizini

prodavnice (Lidl, Shop&Go), kafići i brza hrana

TC Immo Centar na oko 500 m

parkovi između zgrada, puno zelenila

Odlična povezanost sa gradom (linije 71, 45, 601, 82).

Moguć dogovor oko prodaje nameštenog stana.

Agencijska provizija 2%

Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844

"Art nekretnine" d.o.o. Beograd

Reg. br.339

011... (prikaži broj telefona)

BN02

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Republike Argentine
    18 min
  • Park Blok 70
    19 min
  • Dečje igralište
    23 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Česma
    7 min
  • Stara osnovna škola
    11 min
  • Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu
    16 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Milan Rakić)
    11 min
  • Srednja škola (Srednja škola Kosta Cukić)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Bambi)
    4 min
  • Fakultet (Rome Business School)
    7 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Avala)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika As Medicus Biorezonanca)
    15 min
  • Teretana (Fitness 1,2,3)
    3 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Lidl)
    1 min
  • Restoran (Kafe restoran Čaršija)
    6 min
  • Kafana (Helga's Pub)
    13 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    10 min
  • Autobuska stanica (Gandijeva)
    1 min
  • Tramvajska stanica (Blok 23)
    49 min
Ostale ustanove
  • Banka (Addiko Bank)
    7 min
  • Pošta (Pošta Beograd 94)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
671,61 mesečno (ukupno 8.059,32)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvoiposoban stan za prodaju, uknjižen, Stara Bežanija, 55 m2, na 1. spratu. Stanje - Uobičajeno, Etažno, ima lođu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Novi Beograd

3.982 € / m2
Beograd, Novi Beograd, Stara Bežanija | 4zida.rs | 4zida.rs
2.733 € / m2
3.629 € / m2
4.525 € / m2

Oglasi ove agencije

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
219.000 €
1.610 €/m²

Petefijeva

Cerak, Čukarica opština, Beograd

2-etažna kuća • 136 m²

Agencija

Savski Trg, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
2.750 €/m²

Savski trg

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

dvoiposoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
219.172 €
3.087 €/m²

Torlačka

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

dvoiposoban stan • 71 m²

Agencija

Sremčica, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
803 €/m²

Veštih pletilja

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

3-etažna kuća • 274 m²

Agencija

Trošarina, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
221.422 €
3.075 €/m²

Vojvode Stepe

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 72 m²

Agencija

Trošarina, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
216.008 €
3.000 €/m²

Vojvode Stepe

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 72 m²

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
220.000 €
905 €/m²

Đure Domonjija

Gradske lokacije, Stara Pazova

2-etažna kuća • 243 m² • uknjiženo

Agencija

Trošarina, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
221.680 €
2.996 €/m²

Vojvode Stepe

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 74 m²

Agencija

Avala, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
218.000 €

Jaroslava Černog

Avala, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 27 a • uknjiženo

Agencija

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
5.500 €/m²

Zmaj Jovina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

jednoiposoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Kluz, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
3.438 €/m²

Braće Todorović

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Medaković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
1.849 €/m²

Rastka Petrovića

Medaković, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 119 m² • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
5.946 €/m²

Gospodar Jevremova

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

jednosoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
219.800 €
3.925 €/m²

Olge Alkalaj

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

četvorosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Meandri, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
217.000 €
3.444 €/m²

Blagoja Jovovića

Meandri, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 21, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
217.000 €
3.239 €/m²

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 67 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
217.750 €
3.250 €/m²

Ševina

Centar, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 67 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
2.529 €/m²

Garibaldijeva

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

poslovni prostor • 87 m² • uknjiženo

Agencija

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
219.900 €
2.094 €/m²

Omladinsko šetalište

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

četvorosoban stan • 105 m² • uknjiženo

Agencija

Hotel YU, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
219.900 €
4.581 €/m²

Gramšijeva

Hotel YU, Novi Beograd, Beograd

jednoiposoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda