Trosoban stan na prodaju, Sarajevska, 300.000€, 85m²

300.000 €
3.529 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1915
Opis oglasa
Sarajevska , prodaja velikog uknjiženog stana
Nalazi se na IV spratu, lift, TA grejanje,poželjno renoviranje.
Ima dve terase, 85m2,novi pvc prozori , pripadajući podrum.
Stan na prelepoj lokaciji,blizina prevoza (40,41,52,53,23 itd...) vrtić,škola... Stara gradnja izuzetna.
Cena je 300.000 eura
Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanaj
Za dalji info pozvati
061... (prikaži broj telefona)
Lav nekretnine
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Hajduk Veljkov venac7 min
- Park Lepi izgled7 min
- Savski park8 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik caru Dušanu Silnom5 min
- Spomenik Stefanu Nemanji9 min
- Kasarna VII puka11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Radojka Lakić)6 min
- Srednja škola (Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju)2 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Kraljica Marija)3 min
- Fakultet (Futura fakultet za primenjenu ekologiju)5 min

- Bolnica (Institut za reumatologiju Beograd)8 min
- Klinika (Poliklinika Rea Medika)10 min
- Teretana (Ashtanga Yoga Beograd)5 min
- Prodavnica (TSV Diskont)1 min
- Restoran (Restoran Vinovlačara)1 min
- Kafana (Kafana Kod Glumca)5 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)5 min
- Autobuska stanica (Miloša Pocerca)2 min
- Tramvajska stanica (Savski Trg)8 min