Trosoban stan na prodaju, Mihaila Gavrilovića, 280.000€, 63m²

280.000 €
4.444 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je izuzetno svetao i dvostrano orijentisan stan koji spaja ono što kupci najviše traže – odličnu lokaciju, funkcionalan raspored i dugoročnu sigurnost investicije. Nalazi se na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, na Vračaru, u modernoj novogradnji u kojoj postoji lift.
Stan koji kupujete danas, a vredi više sutra.
Uknjižen je na 63m2.
Idealan spoj komfora, svetlosti i praktičnosti.
Prostorije u stanu: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba sa garderoberom, dečija soba, kupatilo i dve terase.
Mogućnost kupovine garažnog mesta.
Ovaj stan je za:
-porodice koje žele kvalitetan život na Vračaru
-kupce koji žele nekretninu koja dugoročno čuva i povećava vrednost
-ljude koji hoće da im škola, vrtić, market i prevoz budu na nekoliko minuta hoda
-investitore koji znaju da je Vračar jedna od najstabilnijih lokacija za izdavanje i rast cena nekretnina
-osobe koje traže moderan stan koji će biti podjednako tražen i za 10 godina.
Lokacijske prednosti:
Hram Svetog Save – 5 minuta
Slavija – 5 minuta