Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Medijana, 220.000€, 160m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Medijana
  5. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Medijana, 220.000€, 160m²

Medijana, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-399Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 892 €

220.000 €

1.375 € / m2

160 m²
2 sobe
5/5 spratova
Duplex!
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Novo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: prilaz za invalide, video nadzor

Opis oglasa

Opremljenost objekta:

– Sigurnosna ulazna vrata atestirana na PP zaštitu
– Sobna vrata – drvena, presvučena poliuretanom
– Zidovi- spoljni zidovi kao I unutršnji pregradni zidovi od termo bloka( termo I zvučna izolacija)
– Prozori I vrata: drvo-aluminijum, dvoslojna stakla, aluminujumske roletne sa elektromotorom
–
Sanitarija I keramika:
o Ugradna WC šolja I vodokotlić
o Staklene tuš kabine sa linijskim slivnikom I usponska tuš baterija GROHE
o Prvoklasna keramika
– Podovi- troslojni hrastov parket sa zvučnom izolacijom
– Grejanje I hlađenje: Na ovom objektu predviđena je ugradnja najefikasnijih uređaja za grejanje I hlađenje stambenih jedinica.
Grejanje i hlađenje samih stambenih jedinica vršiće se preko toplotnih pumpi vazduh-voda, visoke klase energetske efikasnosti A +++, koje pružaju pouzdani rad i konfor u režimu grejanja i do -25 stepeni spoljne temperature.
Uređaji su fabrički opremljeni kontrolerom koji je moguće povezati preko mobilne aplikacije i pratiti temperaturu u prostoru, a ujedno i kontrolisati i menjati parameter na toplotnoj pumpi sa Vašeg mobilnog uređaja.Svaka prostorija biće opremljena fan-coil jedinicama poslednje generacije sa inverterskim motorima, sa mogućnošću daljinske kontrole i povezivanje na smart aplikaciju.U svim prostorijama moguće je odraditi podno grejanje u kombinaciji sa fan-coil uređajem,pri čemu se dobija dodatni ugođaj i još veća ušteda električne energije u zimskog period.
– Odrađena SMART priprema za svaku stambenu jedinicu
– Tehnička opremljenost objekta
Uređenje zgrade:
– Video nadzor sa interfonom
– Bešumni Lift
– Hodnici zgrade I stepenište obloženo vhunskom keramikom- Rampa za osobe sa invaliditetom
– Fasada : termo I zvučna izolacija – kamena vuna

Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj 061... (prikaži broj telefona) i 018... (prikaži broj telefona) .
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.953,77 mesečno (ukupno 23.445,29)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan u zgradi za prodaju, Medijana, 160 m2, na 5. spratu, ima lift. Stanje - Novo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Medijana

1.375 € / m2
Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.692 € / m2
2.133 € / m2
2.575 € / m2

Oglasi ove agencije

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
206.000 €
3.492 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
235.000 €
810 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

kuća • 290 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
211.000 €
2.573 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
211.000 €
2.573 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
211.000 €
2.573 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
211.100 €
2.574 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
211.000 €
2.573 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
211.000 €
2.573 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
210.900 €
2.511 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 84 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
204.900 €
2.469 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 83 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
209.600 €
1.996 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 105 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
205.100 €
2.093 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 98 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
225.000 €
2.103 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 107 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
206.100 €
2.369 €/m²

Crveni Krst

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 87 m²

Agencija

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
206.100 €
2.369 €/m²

Crveni Krst

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 87 m²

Agencija

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
205.500 €
2.309 €/m²

Crveni Krst

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 89 m²

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
229.000 €
1.847 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 124 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
231.000 €
2.265 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 102 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
203.600 €
2.577 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 79 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
233.700 €
3.035 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 77 m²

Agencija

Kompletna ponuda