Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Kragujevac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

592 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

196.000 €

3.500 €/m²

56m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
17

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

95.000 €

1.056 €/m²

90m² | 5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
9

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

57.000 €

1.056 €/m²

54m² | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
8

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

67.500 €

1.055 €/m²

64m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

175.000 €

1.750 €/m²

100m² | 6 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
2
Logo agencije

Zmaj Jovina

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

157.000 €

1.915 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

230.000 €

1.438 €/m²

160m² | 6 soba | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 21.04.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
12

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

68.000 €

1.789 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
98 oglasa u ponudi
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
18

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.224 €/m²

98m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kralja Milana IV

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

185.500 €

1.228 €/m²

151m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

105.000 €

1.615 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
36

Vojvode Putnika

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

280.000 €

2.435 €/m²

115m² | 4 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

72.000 €

1.263 €/m²

57m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
23

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

190.000 €

1.810 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
7

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

99.990 €

1.695 €/m²

59m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
9

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

61.000 €

1.694 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
5

Milana Vukosa

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

186.600 €

1.904 €/m²

98m² | 3.5 sobe
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
8

Milana Vukosa

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

166.500 €

1.850 €/m²

90m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
5

Milana Vukosa bb

Centar, Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

171.000 €

1.900 €/m²

90m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
Hasana Brkića bb | 4zida.rs
Hasana Brkića bb | 4zida.rs
2

Hasana Brkića bb

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

191.100 €

1.950 €/m²

98m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
1
...
19
20
21
22

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba