Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Kraljice Marije, 125.000€, 65m²

125.000 €
1.923 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1983
- Javni parking u zoni
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2012.
Opis oglasa
Na prodaju stan povrsine 65m2 u Smallvill-u.
Stan je kompletno namesten, trenutno je pod zakupom.
Stanovi na ovoj lokaciji se retko pojavljuju, zato pozurite i zakazite razgledanje!
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Mali park25 min
- Veliki park25 min
- Kreativni park Kragujevac29 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Vuku Karadžiću5 min
- Spomenik kralju Aleksandru Ujedinitelju13 min
- Sokolana13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Treći kragujevački bataljon)9 min
- Srednja škola (Srednja stručna škola Kragujevac)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bubamara)14 min
- Fakultet (Univerzitet u Kragujevcu Prirodno-matematički fakultet)5 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Nikolov)7 min
- Klinika (Poliklinika Živanović)17 min
- Teretana (Fitnes centar Popaj)6 min
- Prodavnica (Market Morava)4 min
- Restoran (Taverna Faro)4 min
- Kafana (Kafana Jugoslavija)20 min
- Autobuska stanica (Stara Zvezda)1 min
- Banka (ProCredit Bank)2 min
- Pošta (Pošta Kragujevac 5)10 min
Kontakt oglašivača