Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Somborska, 138.210€, 62m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Durlan
  5. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Somborska, 138.210€, 62m²

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-p-016466Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 560 €

138.210 €

2.229 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 1.805 €
62 m²
3 sobe
4/5 spratova
O stanu
  • Etažno grejanje
  • U izgradnji
  • Prostorije: kupatilo, toalet
  • Opremljenost: interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift

Opis oglasa

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i sanitarnog čvora. Objekat je pažljivo i vrhunski projektovan, gradi se po visokim standardima, spoljna ALU stolarija, podovi od tarketa i prvoklasne keramike, sanitarija renomiranih brendova, bešumni lift (Schindler - švajcarski proizvođač). Svaka stambena jedinica dobija etažno grejanje (kotao na struju) i instalacije za klima uređaje, kao i podrumsku prostoriju. Završetak radova se očekuje oktobra 2027-e godine. Za kupce prvog stana postoji mogućnost povratka PDV-a, uz stan se može kupiti i parking mesto.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Svetog Save
    27 min
  • Park složnih komšija
    30 min
  • Park heroja NOB-a
    38 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Ranohrišćanska grobnica
    5 min
  • Ranohrišćanska bazilika
    6 min
  • Zgrada Oficirskog doma
    9 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Čegar)
    7 min
  • Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola Niš)
    8 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Mazza)
    1 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Mašinski fakultet)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica Đorić)
    15 min
  • Klinika (Poliklinika za laboratorijsku dijagnostiku Neolab)
    4 min
  • Teretana (Fitness centar TNT Gym)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Lidl)
    4 min
  • Restoran (Restoran President Lux)
    6 min
  • Kafana (Kafana Stari ambar)
    15 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Cool taksi)
    28 min
  • Autobuska stanica (Somborska - Despota Đurđa)
    manje od 1 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    8 min
  • Pošta (Pošta Niš 3)
    13 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
757,09 mesečno (ukupno 9.085,05)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan za prodaju, uknjižen, Durlan, 62 m2, na 4. spratu, ima lift. Stanje - U izgradnji, Etažno, ima kupatilo, ima toalet. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Durlan

2.229 € / m2
Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.265 € / m2
1.805 € / m2
2.345 € / m2

Oglasi ove agencije

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
139.200 €

Gornjomatejevačka

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 6.98 a

Agencija

Korićani, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
139.000 €
728 €/m²

Poručnika Spasića i Mašere

Korićani, Gradske lokacije, Kragujevac

3-etažna kuća • 191 m²

Agencija

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.944 €/m²

Episkopska

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.414 €/m²

Stanoja Bunuševca

Palilula, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 99 m² • uknjiženo

Agencija

Jagodin Mala, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.157 €/m²

Pantelejska

Jagodin Mala, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 121 m² • uknjiženo

Agencija

Tehnički Fakulteti, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
138.000 €
1.453 €/m²

Bulevar Nikole Tesle

Tehnički Fakulteti, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 95 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Zona 1, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.628 €/m²

Blagoja Parovića

Bulevar Zona 1, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 86 m² • uknjiženo

Agencija

Trupale, Okolne lokacije, Niš | 4zida.rs
137.000 €

Trupale

Trupale, Okolne lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 26.6 a

Agencija

Brzi Brod, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
667 €/m²

Pavla Sofrića

Brzi Brod, Medijana, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 210 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
139.280 €
2.963 €/m²

Rajićeva

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
139.400 €
2.966 €/m²

Rajićeva

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
136.910 €
2.913 €/m²

Rajićeva

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
140.000 €
1.538 €/m²

Gružanska

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

četvorosoban stan • 91 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
139.080 €
1.905 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Gradska Bolnica, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
137.400 €
1.857 €/m²

Dragiše Cvetkovića

Gradska Bolnica, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 74 m² • uknjiženo

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
137.000 €
1.245 €/m²

Vinik

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 110 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Aleksinac | 4zida.rs
137.000 €
787 €/m²

Solunska

Gradske lokacije, Aleksinac

2-etažna kuća • 174 m² • uknjiženo

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.284 €
2.158 €/m²

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.077 €/m²

Niška Banja

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 130 m² • uknjiženo

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.944 €/m²

Vizantijski bulevar

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda