Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
1-etažna kuća na prodaju, Jadranska, 141.000€, 188m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Niš
  4. Donji Komren
  5. 1-etažna kuća

1-etažna kuća na prodaju, Jadranska, 141.000€, 188m²

Donji Komren, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-p-016427Oglas ažuriran: 12.05.2026.
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 572 €

141.000 €

750 € / m2

188 m²
3 sobe
O kući
  • Etaž: 1
  • Površina: 188 m²
  • Etažno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto

Opis oglasa

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine u osnovi 93m2, ukupne površine 188m2, na placu površine 255m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe od kojih je jedna sa francuskim balkonom,, ostave za garderobu i kupatila. Do potkrovlja se stiže metalnim stepeništem, u sivoj fazi je ali opremljeno potrebnim instalacijama. Grejanje u kući je etažno kotlom na struju, stolarija drvena, na podovima laminat. Spoljašnja Demit fasada. Minimalna ulaganja u komforan, svetao i očuvan stambeni prostor. Objekat je ozakonjen, sa upotrebnom dozvolom na površinu od 51m2. 2011. god. dograđen je drugi deo od 42m2 i potkrovlje, za koji je podneta prijava upisa svojine po novom zakonu. Za više informacija, slika ili zakazivanje posete, pozovite agenciju.

Prikaži broj telefona

Prikaz kuće na mapi

Parkovi u blizini

  • Park heroja NOB-a
    7 min
  • Park Čair
    22 min
  • Park složnih komšija
    22 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Stambol kapija
    4 min
  • Spomenik žrtvama NATO bombardovanja
    5 min
  • Spomenik Stefanu Nemanji
    5 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Njegoš)
    4 min
  • Srednja škola (Elektrotehnička škola Nikola Tesla)
    6 min
  • Vrtić (Sportsko-engleski vrtić Wonderland)
    5 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu)
    7 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Urgentni centar Niš)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika Magna Plus)
    5 min
  • Teretana (Fitness centar Universum)
    12 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Maxi Supermarket)
    7 min
  • Restoran (Etno restoran Hamam)
    4 min
  • Kafana (Irish pub Crazy Horse)
    6 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Cool taksi)
    7 min
  • Autobuska stanica (Tvrđava)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (Erste Bank Ekspres ekspozitura)
    6 min
  • Pošta (Pošta Niš 15)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
2.295,68 mesečno (ukupno 27.548,22)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

1-etažna kuća za prodaju, uknjižena, Donji Komren, 188 m2. Stanje - Uobičajeno, Etažno, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Crveni Krst

750 € / m2
Donji Komren, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
515 € / m2
798 € / m2
1.081 € / m2

Oglasi ove agencije

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
139.200 €

Gornjomatejevačka

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 6.98 a

Agencija

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
141.110 €

Bulevar 12. februar

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 22.9 a

Agencija

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.944 €/m²

Episkopska

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.414 €/m²

Stanoja Bunuševca

Palilula, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 99 m² • uknjiženo

Agencija

Jagodin Mala, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.157 €/m²

Pantelejska

Jagodin Mala, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 121 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Zona 1, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.628 €/m²

Blagoja Parovića

Bulevar Zona 1, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 86 m² • uknjiženo

Agencija

Brzi Brod, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
667 €/m²

Pavla Sofrića

Brzi Brod, Medijana, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 210 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
139.280 €
2.963 €/m²

Rajićeva

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
139.400 €
2.966 €/m²

Rajićeva

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
140.000 €
1.538 €/m²

Gružanska

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

četvorosoban stan • 91 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
139.080 €
1.905 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
142.800 €
1.741 €/m²

Vizantijski bulevar

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
142.590 €
2.458 €/m²

Božidarčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 58 m²

Agencija

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
142.050 €
2.220 €/m²

Knjaževačka

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 64 m²

Agencija

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
141.500 €
2.211 €/m²

Knjaževačka

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 64 m²

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
142.120 €
2.221 €/m²

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
141.262 €
2.207 €/m²

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.284 €
2.158 €/m²

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.077 €/m²

Niška Banja

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 130 m² • uknjiženo

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
140.000 €
1.944 €/m²

Vizantijski bulevar

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda