Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Detelinara, 131.580€, 40m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Detelinara
  5. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Detelinara, 131.580€, 40m²

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-5405Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 533 €

131.580 €

3.290 € / m2

40 m²
2 sobe
2/4 sprata
Idealan dvosoban stan na Detelinari – savršen raspored!
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Grejanje na gas
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2018.
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Agencijska oznaka 5405

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Detelinara. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade novije gradnje (2018. godina).

Struktura stana je izuzetno funkcionalna – iz hodnika se ulazi u sve prostorije, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i privatnost.

Karakteristike stana:

Izdvojena kuhinja
Veoma svetao stan
Dvorišno orijentisan – mir i tišina
Južna orijentacija – dosta prirodne svetlosti tokom celog dana
Odličan raspored

Lokacija:
Stan se nalazi preko puta osnovne škole, u mirnom i porodičnom okruženju, sa svim neophodnim sadržajima u neposrednoj blizini (prodavnice, vrtići, gradski prevoz).

Idealan kako za porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje.

Stan za svaku preporuku!

Reg. pos. 1734

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Bistrica
    16 min
  • Železnički park
    17 min
  • Futoški park
    28 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Jodna Banja
    8 min
  • Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić
    8 min
  • Katolička plebanija
    8 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dositej Obradović)
    9 min
  • Srednja škola (Škola za dizajn Bogdan Šuput)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Cvrčak i mrav)
    5 min
  • Fakultet (Pravni fakultet za privredu i pravosuđe Univerzitet Privredna akademija)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (NS specijalna bolnica za hemodijalizu)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Galetić)
    6 min
  • Teretana (Sportsko udruženje Joga Om)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Mikromarket)
    1 min
  • Restoran (Restoran Dva Štapića)
    3 min
  • Kafana (Pivnica Smak)
    5 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Red Taxi)
    19 min
  • Autobuska stanica (Kornelija Stankovića - Milenka Grčića)
    2 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    9 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21140)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
488,44 mesečno (ukupno 5.861,32)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Detelinara, 40 m2, na 2. spratu, ima lift. Gas, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Detelinara

3.290 € / m2
Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.246 € / m2
2.770 € / m2
3.294 € / m2

Oglasi ove agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.540 €
2.428 €/m²

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 55 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
132.536 €
3.012 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.790 €
2.725 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 48 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
132.600 €
2.550 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
132.600 €
2.763 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
129.640 €
3.162 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.021 €
3.024 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.451 €
2.966 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 45 m²

Agencija

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
133.294 €
2.468 €/m²

Mišeluk

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 54 m²

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.000 €
2.321 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
132.600 €
1.922 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
132.410 €
2.596 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 51 m²

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
131.400 €
2.857 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
131.449 €
2.921 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 45 m²

Agencija

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
132.600 €
3.014 €/m²

Avijatičarsko Naselje

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
132.600 €
2.040 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

132.600 €
2.883 €/m²

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

dvosoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.939 €
5.238 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 25 m²

Agencija

132.600 €
2.652 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
129.540 €
3.084 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda