Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Njegoševa, 459.000€, 103m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Vračar
  5. Cvetni Trg
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Njegoševa, 459.000€, 103m²

Beograd, Vračar, Cvetni Trg
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1505Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.861 €

459.000 €

4.456 € / m2

103 m²
3 sobe
Visoko prizemlje/6 spratova
Njegoševa-trosoban-renoviran
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Renovirano
  • Prostorije: ostava, terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1525
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja

3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking

prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa.

Prodaja trosobnog stana površine 103m², smešten u Njegoševoj ulici, na početku Vračara, u neposrednoj blizini Beogradske ulice i samog centra grada.
Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne posleratne zgrade sa liftom, sa visokim plafonima, što prostoru daje dodatnu eleganciju, prostranost i reprezentativan karakter. Nekretnina je prazna i odmah useljiva.Stan ima ogroman dnevno- trpezarijski prostor sa kuhinjom, dvostrane orijentacije, zatim odvojen spavaći blok sa predsobljem I dve velike spavaće sobe, od kojih jedna ima walk-in garderober I zastakljenu terasu od osam kvadrata.
Stan ima jedno veliki kupatilo sa prirodnom vetilacijom, a ostava se veoma jednostavno može preurediti u dodatni toalet.
Stan je temeljno renoviran – zamenjene su kompletne vodovodne i elektroinstalacije, zidovi dubinski obradjeni, postavljen je novi parket, kao i nova sobna vrata.Takodje je moguće prilagođavanje celog prostora ličnim potrebama. Grejanje je centralno, hlađenje putem klima uređaja, a uz stan dolazi i parking mesto u dvorištu zgrade, što predstavlja izuzetnu prednost na ovoj lokaciji.
Struktura stana i sama pozicija čine ga idealnim kako za porodičan život, tako i za različite poslovne namene – advokatske kancelarije, ordinacije, IT kompanije, konsultantske firme, edukativne centre i druge reprezentativne delatnosti.
Jedna od najvećih vrednosti ove nekretnine jeste upravo lokacija. Početak Vračara važi za jedan od najtraženijih i najprestižnijih delova Beograda, zbog savršene povezanosti sa svim delovima grada, blizine centra, kao i velikog broja sadržaja neophodnih za kvalitetan život i uspešno poslovanje. U neposrednoj blizini nalaze se parkovi, brojni restorani, kafići, škole, fakulteti, državne i privatne institucije, kao i važni gradski pravci koji omogućavaju brzu i jednostavnu komunikaciju.
Ovaj deo grada odlikuje spoj starogradskog duha, prestiža i urbane energije, zbog čega nekretnine na ovoj lokaciji imaju dugoročnu vrednost i predstavljaju odličnu investiciju.

Agencijska provizija 2%.

Za više info agent: Gordana 065... (prikaži broj telefona)

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park vojvode Petra Bojovića
    4 min
  • Park Mitićeva rupa
    7 min
  • Park Mike Oklopa
    7 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Mihajlu Pupinu
    6 min
  • Kuća pukovnika Elezovića
    6 min
  • Muzička fontana
    10 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Miodragović)
    8 min
  • Srednja škola (Četrnaesta beogradska gimnazija)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić studio za edukaciju Moj mali svet)
    5 min
  • Fakultet (Centar Osteopatija)
    3 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Eterna Medical System)
    3 min
  • Klinika (Poliklinika Millenium Medic)
    2 min
  • Teretana (Teretana Fizio Gym)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Mali Kalenić - voće i povrće)
    1 min
  • Restoran (Liberte Belgrade Restaurant et Jeux)
    1 min
  • Kafana (Pejton Pub)
    4 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    4 min
  • Autobuska stanica (GO Vračar)
    1 min
  • Tramvajska stanica (Trg Slavija /Bulevar Oslobođenja/)
    8 min
  • Trolejbuska stanica (Katanićeva)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (Eurobank Direktna)
    1 min
  • Pošta (Pošta Beograd 15)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Gligorić nekretnineGligorić Nekretnine
Gligorić Nekretnine avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.257,74 mesečno (ukupno 15.092,91)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Gligorić nekretnineGligorić Nekretnine
Gligorić Nekretnine avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Cvetni Trg, 103 m2, na visokom prizemlju, ima lift. Stanje - Renovirano, Centralno, ima terasu. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Vračar

4.456 € / m2
Beograd, Vračar, Cvetni Trg | 4zida.rs | 4zida.rs
3.326 € / m2
4.198 € / m2
5.070 € / m2

Oglasi ove agencije

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
407.000 €
2.497 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

lokal • 163 m²

Agencija

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
459.000 €
998 €/m²

Barajevo (mesto)

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

kuća • 460 m² • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
408.000 €
3.264 €/m²

Vukov Spomenik

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

četvorosoban stan • 125 m²

Agencija

Terazije, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
459.900 €
5.110 €/m²

Prizrenska

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 90 m² • uknjiženo

Agencija

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
400.000 €
1.111 €/m²

Živorada Jakovljevića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

kuća • 360 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
440.000 €
6.377 €/m²

Majke Jevrosime

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Trg Republike, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
420.000 €
5.000 €/m²

Dobračina

Trg Republike, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 84 m² • uknjiženo

Agencija

Strelište, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
400.000 €
2.500 €/m²

Bavaništanski put

Strelište, Gradske lokacije, Pančevo

kuća • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
409.000 €
5.603 €/m²

Čika Ljubina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Strelište, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
460.000 €
1.329 €/m²

Stevana Sremca

Strelište, Gradske lokacije, Pančevo

kuća • 346 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 21, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
396.000 €
4.000 €/m²

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 99 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
465.000 €
4.227 €/m²

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 110 m²

Agencija

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
450.000 €
3.435 €/m²

Šantićeva

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 131 m² • uknjiženo

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
510.000 €
3.566 €/m²

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

poslovni prostor • 143 m² • uknjiženo

Agencija

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
393.300 €
3.450 €/m²

Tošin bunar

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 114 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
409.920 €
3.059 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 134 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
397.140 €
3.009 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

troiposoban stan • 132 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
479.735 €
3.056 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 157 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
456.780 €
3.005 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 152 m²

Agencija

Misa, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
520.000 €
1.562 €/m²

Pelisterska

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

kuća • 333 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda