Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.734 oglasa

Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Torlačka

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

187.079 €

3.118 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.05.2026.
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Strumička

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

249.000 €

3.320 €/m²

75m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Kralja Milana | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Kralja Milana

Slavija, Vračar, Beograd

602.420 €

7.005 €/m²

86m² | 2 sobe | 4/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Zmaja od Noćaja

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

595.000 €

4.722 €/m²

126m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Stanoja Glavaša

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

419.000 €

4.068 €/m²

103m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Cara Nikolaja II

Čubura, Vračar, Beograd

395.000 €

4.389 €/m²

90m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Stolarska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

2.436 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

229.000 €

2.863 €/m²

80m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Vinogradski Venac | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Vinogradski Venac

Cerak, Čukarica opština, Beograd

311.000 €

3.274 €/m²

95m² | 3.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Mutapova

Kalenić, Vračar, Beograd

225.000 €

4.891 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 18.05.2026.
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Mirijevski Bulevar

Karaburma, Palilula opština, Beograd

118.000 €

2.034 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Hadži Ruvimova

Kalenić, Vračar, Beograd

450.000 €

4.206 €/m²

107m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Ljuba Vučkovića

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd

125.000 €

3.571 €/m²

35m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Cara Nikolaja II

Čubura, Vračar, Beograd

250.000 €

4.032 €/m²

62m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Borivoja Stevanovića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

259.000 €

2.755 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Veljka Petrovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

410.000 €

3.333 €/m²

123m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 18.05.2026.
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Đorđa Stanojevića

Blok 66, Novi Beograd, Beograd

228.900 €

4.088 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/9 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.05.2026.
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Omladinskih brigada

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

276.888 €

5.034 €/m²

55m² | 2 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Anastasa Jovanovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

339.000 €

3.531 €/m²

96m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾