Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Lokal na prodaju, Centar, 35.000€, 28m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Jagodina
  4. Centar
  5. Lokal

Lokal na prodaju, Centar, 35.000€, 28m²

Centar, Gradske lokacije, Jagodina
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-10256Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 142 €

35.000 €

1.250 € / m2

Lokal
28 m²
Prizemlje
Na prodaju lokal od 28 m² sa već razrađenom delatnošću – idealna investicija
O poslovnom prostoru
  • Grejanje na struju
  • Prostorije: kuhinja
  • Opremljenost: Prazno - klima, kanalizacija
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 22
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
O objektu
  • Kanalizacija
  • Godina izgradnje: 2000.

Opis oglasa

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa.

Lokal je trenutno u funkciji i u njemu posluje računovodstvena agencija, što potvrđuje njegovu funkcionalnost i pogodnost za obavljanje kancelarijskih i uslužnih delatnosti.

Prodaje se prazan, bez nameštaja i opreme, ali postoji mogućnost da postojeća računovodstvena agencija ostane kao zakupac ukoliko budući vlasnik želi da nastavi sa izdavanjem prostora. Na taj način kupac može odmah ostvarivati prihod od zakupnine, bez dodatnog angažovanja i traženja novih zakupaca.

Prednosti ove nekretnine:
Površina 28 m²
Funkcionalan poslovni prostor
Trenutno u upotrebi
Mogućnost zadržavanja postojećeg zakupca
Odlična investicija sa potencijalom za trenutni povraćaj uloženih sredstava

Ovaj lokal je idealan za investitore koji traže siguran i stabilan prihod, ali i za sve koji žele da prostor koriste za sopstvenu poslovnu delatnost.

064... (prikaži broj telefona)
065... (prikaži broj telefona)
035... (prikaži broj telefona)

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Heroldo NekretnineJovana Trajković
Jovana Trajković avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Heroldo NekretnineJovana Trajković
Jovana Trajković avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Lokal za prodaju, uknjižen, Centar, 28 m2, na prizemlju. Struja.

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
40.000 €
1.250 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

poslovni prostor • 32 m²

Agencija

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
30.500 €

Đurđevo Brdo

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

građevinsko zemljište • 6.09 a

Agencija

Rit, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
35.000 €

Rit

Rit, Gradske lokacije, Jagodina

građevinsko zemljište • 13.34 a

Agencija

Trnava, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
35.200 €

Trnava

Trnava, Gradske lokacije, Jagodina

plac • 44 a

Agencija

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
39.000 €
975 €/m²

Tabane

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina

jednoiposoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Majur, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.000 €
633 €/m²

Majur

Majur, Okolne lokacije, Jagodina

kuća • 60 m²

Agencija

Vinorača, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
37.200 €

Vinorača

Vinorača, Okolne lokacije, Jagodina

građevinsko zemljište • 3 a

Agencija

Grabovica, Okolne lokacije, Despotovac | 4zida.rs
35.000 €
287 €/m²

Grabovica

Grabovica, Okolne lokacije, Despotovac

kuća • 122 m² • uknjiženo

Agencija

Kajsijar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
32.000 €
941 €/m²

Kajsijar

Kajsijar, Gradske lokacije, Jagodina

jednosoban stan • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
30.000 €

Đurđevo Brdo

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

plac • 14.1 a

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Staro Lanište, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
32.000 €
364 €/m²

Staro Lanište

Staro Lanište, Okolne lokacije, Jagodina

kuća • 88 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
39.000 €
1.000 €/m²

Tabane

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina

jednosoban stan • 39 m²

Agencija

Miloševo, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
31.500 €

Miloševo

Miloševo, Okolne lokacije, Jagodina

plac • 90 a

Agencija

Sarina Međa, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.000 €
1.027 €/m²

Sarina Međa

Sarina Međa, Gradske lokacije, Jagodina

jednosoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda