Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.339 oglasa

Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
13
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

307.970 €

1.092 €/m²

282m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
29
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

329.600 €

1.099 €/m²

300m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.99 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Dinka Šimunovića 17 | 4zida.rs
Dinka Šimunovića 17 | 4zida.rs
Dinka Šimunovića 17 | 4zida.rs
Dinka Šimunovića 17 | 4zida.rs
Dinka Šimunovića 17 | 4zida.rs
16

Dinka Šimunovića 17

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

76.000 €

1.118 €/m²

68m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 27.04.2026.
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
16
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

360.500 €

1.581 €/m²

228m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
19
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

250.000 €

1.131 €/m²

221m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.23 a • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
22
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

291.750 €

863 €/m²

338m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 27.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
17

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

174.900 €

1.182 €/m²

MOŽE NA KREDIT

148m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
16
Logo agencije

Južni Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

277.000 €

3.743 €/m²

74m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
246 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1003 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
688 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
1 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
669 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
431 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1746 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
8 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2455 oglasa u ponudi
Vinson nekretnine | 4zida.rs
Vinson nekretnine
6 godina na 4zida
425 oglasa u ponudi
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
29
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

293.550 €

1.779 €/m²

165m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
35
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

721.000 €

1.628 €/m²

443m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
34
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

721.000 €

1.628 €/m²

443m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Vladete Jerotića | 4zida.rs
1

Vladete Jerotića

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

265.000 €

1.949 €/m²

136m² | 5 soba | nije uknjiženo
Firma • Dvoetažna • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Vladete Jerotića | 4zida.rs
1

Vladete Jerotića

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

290.000 €

1.801 €/m²

161m² | 5 soba | nije uknjiženo
Firma • Dvoetažna • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Klisa | 4zida.rs
1
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

185.000 €

617 €/m²

300m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
13
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

615.940 €

1.366 €/m²

451m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
12
Logo agencije

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

234.840 €

1.925 €/m²

122m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Mande Sudarević | 4zida.rs
Mande Sudarević | 4zida.rs
Mande Sudarević | 4zida.rs
Mande Sudarević | 4zida.rs
Mande Sudarević | 4zida.rs
15
Logo agencije

Mande Sudarević

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

254.620 €

1.581 €/m²

161m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
18
Logo agencije

Širine

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

473.800 €

1.462 €/m²

324m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
14
Logo agencije

Čardak

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

236.900 €

1.316 €/m²

180m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
18
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

1.534.700 €

3.955 €/m²

388m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
31323334

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Novi Sad

74 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Novi Sad

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Sad. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1776 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Sad

  • Gradske lokacije, Novi Sad
  • Okolne lokacije, Novi Sad

Po tipu nekretnine — Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Novi Sad