Stambeno – porodični kompleks Petrovaradin
Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

od 77.608 €
2.111 € / m2
- Dostupno u ponudi31 od 86 jedinica
- Površina28.98-100.72m²
- Sobnost0.5-4 sobe
- Spratnost5 spratova
- GrejanjePodno
- KalorimetarNe
- Lift2 lifta
- StolarijaPVC
- UknjiženostU procesu
- Godina izgradnje2027.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviTarket
- Materijal gradnjeGrađevinski blok
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Dvosoban stan na Prizemlju
77.608 €
2.678 €/m²
- Površina:
- 28.98m²
- Status:
- Na prodaju
Jednosoban stan na Prizemlju
77.928 €
2.626 €/m²
- Površina:
- 29.67m²
- Status:
- Na prodaju
Garsonjera na 3. Spratu
79.671 €
2.678 €/m²
- Površina:
- 29.75m²
- Status:
- Na prodaju
Garsonjera na 4. Spratu
79.778 €
2.678 €/m²
- Površina:
- 29.79m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na Prizemlju
81.080 €
2.626 €/m²
- Površina:
- 30.87m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 5 od 31
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Be Safe Novogradnja
Stambeno – porodični kompleks Petrovaradin
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više