1 godina na 4zida
DOMINANT Real Estate avatar

DOMINANT Real Estate

Beograd
Broj u registru: 1944

Cena od
Cena do

Nekretnine agencije "DOMINANT Real Estate"

Broj oglasa: 11

Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
26

Dimitrija Tucovića

Centar, Zvezdara opština, Beograd

465.000 €

3.496 €/m²

133m² | 3 sobe | 4/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.