Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.096 oglasa

Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sloboda

Okolne lokacije, Zlatibor

73.150 €

1.925 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

107.500 €

2.905 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.694 €/m²

49m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
2

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

59.900 €

1.872 €/m²

32m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 03.05.2026.
Prethodna cena: 61.200 €
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
4

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

58.000 €

1.706 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Šabac

76.500 €

1.700 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 03.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
6
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

101.650 €

2.259 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
17

Mačvanska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

130.000 €

3.421 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Prethodna cena: 148.000 €
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Sonje Marinković 49

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

73.920 €

1.760 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

53.000 €

1.178 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Sonje Marinković 49

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

77.440 €

1.760 €/m²

44m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
21

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

139.000 €

3.089 €/m²

45m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
6
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

97.790 €

2.716 €/m²

36m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Sonje Marinković 49

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

61.600 €

1.760 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vojvođanska

Ledine, Surčin opština, Beograd

95.000 €

2.375 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

122.030 €

2.773 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

111.910 €

2.798 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zova

Okolne lokacije, Zlatibor

68.400 €

1.800 €/m²

38m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 01.05.2026.
Dragana Lukića | 4zida.rs
Dragana Lukića | 4zida.rs
Dragana Lukića | 4zida.rs
Dragana Lukića | 4zida.rs
Dragana Lukića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Dragana Lukića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

119.000 €

3.500 €/m²

34m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Prethodna cena: 125.000 €
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

100.044 €

2.858 €/m²

35m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
96979899

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾