Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.096 oglasa

Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
13
Logo agencije

Beograd na vodi

Savski Venac, Beograd

300.000 €

5.000 €/m²

MOŽE NA KREDIT

60m² | 1.5 soba | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

120.210 €

2.862 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.
▾Reklama▾
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
9

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

3.289 €/m²

MOŽE NA KREDIT

38m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.04.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

70.160 €

1.632 €/m²

MOŽE NA KREDIT

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
5
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

65.892 €

1.938 €/m²

34m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 12.04.2026.
Grgetečka | 4zida.rs
1
Logo agencije

Grgetečka

Borča, Palilula opština, Beograd

77.525 €

1.762 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.04.2026.
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Čalije

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

82.480 €

2.062 €/m²

40m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.04.2026.
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Top
19

Desanke Maksimović 3B

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

94.997 €

2.794 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
2
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

112.090 €

2.802 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

114.500 €

2.936 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

65.200 €

1.716 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

75.000 €

1.596 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Vojvođanska

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

130.000 €

3.611 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 11.04.2026.
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

122.000 €

2.440 €/m²

50m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.04.2026.
Moše Pijade bb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Moše Pijade bb

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

114.437 €

1.907 €/m²

60m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.04.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
2
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

127.800 €

3.117 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.04.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
11

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.849 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Srpskih Vladara | 4zida.rs
Srpskih Vladara | 4zida.rs
Srpskih Vladara | 4zida.rs
Srpskih Vladara | 4zida.rs
Srpskih Vladara | 4zida.rs
18
Logo agencije

Srpskih Vladara

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

99.000 €

1.800 €/m²

55m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.04.2026.
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
6
Logo agencije

Kraljevi Čardaci

Okolne lokacije, Kopaonik

76.500 €

1.739 €/m²

44m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.04.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
22
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

139.900 €

2.798 €/m²

MOŽE NA KREDIT

50m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
90919293

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾