Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.096 oglasa

Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
10

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Mišeluk | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mišeluk

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

103.450 €

2.586 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.04.2026.
▾Reklama▾
Obudojevica | 4zida.rs
Obudojevica | 4zida.rs
Obudojevica | 4zida.rs
Obudojevica | 4zida.rs
Obudojevica | 4zida.rs
32

Obudojevica

Okolne lokacije, Zlatibor

74.000 €

1.850 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Borča | 4zida.rs
1
Logo agencije

Borča

Palilula opština, Beograd

103.748 €

2.255 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija
Ažurirano 13.04.2026.
Borča | 4zida.rs
1
Logo agencije

Borča

Palilula opština, Beograd

87.188 €

2.236 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 13.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

122.515 €

2.917 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.04.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
12

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

169.000 €

4.694 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 13.04.2026.
Prethodna cena: 180.000 €
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
7

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

139.000 €

3.390 €/m²

41m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.04.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
5
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

59.563 €

1.655 €/m²

36m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
9
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

136.000 €

3.163 €/m²

43m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.04.2026.
Prethodna cena: 144.200 €
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
14

Bulevar Patrijarha Pavla

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

94.500 €

2.779 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.04.2026.
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

120.790 €

3.020 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.
▾Reklama▾
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
4
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

74.000 €

1.897 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
19
Logo agencije

Meteorološka

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor

75.000 €

2.273 €/m²

33m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
14
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

145.230 €

3.090 €/m²

47m² | 1.5 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

127.420 €

3.034 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
5
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

111.426 €

2.932 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

116.750 €

2.919 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

114.460 €

2.862 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

116.710 €

3.071 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
89909192

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾