Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.096 oglasa

Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Bobana Tomovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

3.414 €/m²

29m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
▾Reklama▾
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

41m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
17
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

124.000 €

3.100 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.04.2026.
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

153.500 €

4.264 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
4
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

85.840 €

1.866 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
17
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

124.000 €

3.100 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.04.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

47m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

41m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

41m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

41m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

41m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.03.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
3
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

88.810 €

1.890 €/m²

47m² | 1.5 soba | 3. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
88899091

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾