Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.028 oglasa

Nikole Koleta Rašića 20 | 4zida.rs
1

Nikole Koleta Rašića 20

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

89.534 €

1.967 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 20.03.2026.
Cane Babović | 4zida.rs
Cane Babović | 4zida.rs
Cane Babović | 4zida.rs
Cane Babović | 4zida.rs
Cane Babović | 4zida.rs
11

Cane Babović

Lipova, Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

83.270 €

1.850 €/m²

45m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Somborska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Somborska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

1.950 €

38 €/m²

51m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Somborska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Somborska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

1.900 €

38 €/m²

50m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Somborska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Somborska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

1.900 €

43 €/m²

44m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

109.700 €

3.657 €/m²

30m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
5

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

77.700 €

1.850 €/m²

42m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Vele Nigrinove

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

145.000 €

3.816 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
6
Logo agencije

Olge Jovanovic

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

127.500 €

2.833 €/m²

45m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
7
Logo agencije

Železnička stanica

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

3.140 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
8
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

4.066 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Mokranjčev | 4zida.rs
Mokranjčev | 4zida.rs
2

Mokranjčev

Palilula, Gradske lokacije, Niš

88.266 €

1.878 €/m²

47m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
14
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

133.700 €

3.343 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 17.04.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
13
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

133.700 €

3.343 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 17.04.2026.
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Kraljevića Marka

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

80.600 €

1.874 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
12

Strahinjića Bana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

230.000 €

5.750 €/m²

40m² | 1.5 soba | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
15

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

1.957 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • 3D tura
Ažurirano 19.04.2026.
Velibora Markovića | 4zida.rs
Velibora Markovića | 4zida.rs
Velibora Markovića | 4zida.rs
Velibora Markovića | 4zida.rs
Velibora Markovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Velibora Markovića

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

99.500 €

1.631 €/m²

61m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 18.04.2026.
Branka Krsmanovića 12 | 4zida.rs
Branka Krsmanovića 12 | 4zida.rs
Branka Krsmanovića 12 | 4zida.rs
Branka Krsmanovića 12 | 4zida.rs
Branka Krsmanovića 12 | 4zida.rs
8
Logo agencije

Branka Krsmanovića 12

Medijana, Gradske lokacije, Niš

80.500 €

2.300 €/m²

35m² | 1.5 soba | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.04.2026.
Husinskih Rudara | 4zida.rs
Husinskih Rudara | 4zida.rs
Husinskih Rudara | 4zida.rs
Husinskih Rudara | 4zida.rs
Husinskih Rudara | 4zida.rs
9

Husinskih Rudara

Karaburma, Palilula opština, Beograd

125.000 €

3.571 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
85868788

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾