Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.088 oglasa

Milića Terzića | 4zida.rs
Milića Terzića | 4zida.rs
Milića Terzića | 4zida.rs
Milića Terzića | 4zida.rs
Milića Terzića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Milića Terzića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

69.000 €

1.971 €/m²

35m² | 1.5 soba | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 25.04.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

4.429 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vidovdansko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

53.900 €

1.859 €/m²

29m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
11
Logo agencije

Tesla

Gradske lokacije, Pančevo

60.000 €

1.935 €/m²

31m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
10

Palilula

Gradske lokacije, Niš

86.400 €

1.800 €/m²

48m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
2

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

68.400 €

1.900 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Adice | 4zida.rs
1
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

82.350 €

2.167 €/m²

MOŽE NA KREDIT

38m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 25.04.2026.
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
10
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

95.000 €

3.167 €/m²

MOŽE NA KREDIT

30m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Pančevački put | 4zida.rs
Pančevački put | 4zida.rs
2
Logo agencije

Pančevački put

Palilula opština, Beograd

114.975 €

2.555 €/m²

45m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Pančevački put | 4zida.rs
Pančevački put | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Pančevački put

Palilula opština, Beograd

104.600 €

2.551 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
7
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

71.100 €

1.871 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
7
Logo agencije

Južni bulevar

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

200.000 €

4.651 €/m²

43m² | 1.5 soba | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Klisa | 4zida.rs
1
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

59.200 €

1.910 €/m²

31m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija
Ažurirano 25.04.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
26
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

130.800 €

3.190 €/m²

MOŽE NA KREDIT

41m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
20

Breza

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

63.000 €

2.032 €/m²

31m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
4

Cara Lazara

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

70.831 €

2.146 €/m²

33m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
17
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

110.000 €

3.143 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Kopaonički Venac | 4zida.rs
Kopaonički Venac | 4zida.rs
Kopaonički Venac | 4zida.rs
Kopaonički Venac | 4zida.rs
Kopaonički Venac | 4zida.rs
5

Kopaonički Venac

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

77.300 €

1.680 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Negovana Ljubinkovića | 4zida.rs
Negovana Ljubinkovića | 4zida.rs
Negovana Ljubinkovića | 4zida.rs
Negovana Ljubinkovića | 4zida.rs
Negovana Ljubinkovića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Negovana Ljubinkovića

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

102.000 €

2.318 €/m²

44m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Olimpijska 34 | 4zida.rs
Olimpijska 34 | 4zida.rs
Olimpijska 34 | 4zida.rs
3

Olimpijska 34

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

68.200 €

2.200 €/m²

31m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
82838485

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾