Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.082 oglasa

Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Aleksinačkih rudara

Blok 11, Novi Beograd, Beograd

213.900 €

4.365 €/m²

49m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 05.05.2026.
Prethodna cena: 219.000 €
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Pirotska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

4.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
10

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

72.100 €

2.003 €/m²

36m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

63.250 €

1.150 €/m²

55m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
7

Slatinski Venac

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

54.000 €

1.862 €/m²

29m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
2
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

69.200 €

1.730 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
13
Logo agencije

Železnička stanica

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

3.049 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
8
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

65.450 €

1.769 €/m²

37m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
5
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

95.790 €

2.661 €/m²

36m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Kej

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

196.000 €

4.261 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

74.000 €

2.000 €/m²

37m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
10
Logo agencije

Strahinjića Bana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

230.000 €

5.750 €/m²

40m² | 1.5 soba | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
10
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

79.830 €

2.575 €/m²

31m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Panta Mijailovića

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
21
Logo agencije

Panta Mijailovića

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 26.04.2026.
Teodora Pavlovića | 4zida.rs
Teodora Pavlovića | 4zida.rs
Teodora Pavlovića | 4zida.rs
Teodora Pavlovića | 4zida.rs
Teodora Pavlovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Teodora Pavlovića

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

94.000 €

3.615 €/m²

26m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Prethodna cena: 99.990 €
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
11
Logo agencije

Bistrica

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

171.500 €

3.811 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

84.500 €

3.250 €/m²

26m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Mitra Trifunovića Uče | 4zida.rs
Mitra Trifunovića Uče | 4zida.rs
Mitra Trifunovića Uče | 4zida.rs
Mitra Trifunovića Uče | 4zida.rs
Mitra Trifunovića Uče | 4zida.rs
16
Logo agencije

Mitra Trifunovića Uče

Borča, Palilula opština, Beograd

73.900 €

2.239 €/m²

33m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Prethodna cena: 76.500 €
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
10
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

195.000 €

3.545 €/m²

55m² | 1.5 soba | 1/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
81828384

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾