Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.087 oglasa

Kraljevačka | 4zida.rs
Kraljevačka | 4zida.rs
Kraljevačka | 4zida.rs
Kraljevačka | 4zida.rs
Kraljevačka | 4zida.rs
19

Kraljevačka

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

90.000 €

2.500 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
7

Pirotska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

4.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
8

Pop Lukina

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

238.000 €

4.760 €/m²

50m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Telep | 4zida.rs
1
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

94.870 €

2.711 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Matije Gupca

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

66.080 €

1.739 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
10
Logo agencije

Pop Lukina

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

238.000 €

5.064 €/m²

47m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
10
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

136.000 €

2.894 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

74.880 €

1.920 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

139.000 €

3.390 €/m²

41m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Josifa Šnersona | 4zida.rs
Josifa Šnersona | 4zida.rs
Josifa Šnersona | 4zida.rs
Josifa Šnersona | 4zida.rs
Josifa Šnersona | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Josifa Šnersona

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

80.000 €

1.667 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Pirotska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

4.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
7
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.433 €/m²

42m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Aleksinačkih rudara

Blok 11, Novi Beograd, Beograd

213.900 €

4.365 €/m²

49m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 05.05.2026.
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Pirotska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

4.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
10

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

72.100 €

2.003 €/m²

36m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

63.250 €

1.150 €/m²

55m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
7

Slatinski Venac

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

54.000 €

1.862 €/m²

29m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
2
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

69.200 €

1.730 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
13
Logo agencije

Železnička stanica

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

3.049 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
8
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

65.450 €

1.769 €/m²

37m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
80818283

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾