Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.086 oglasa

Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
6

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

92.288 €

3.418 €/m²

27m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
7
Logo agencije

Mišeluk

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

60.000 €

1.935 €/m²

31m² | 1.5 soba | suteren/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
3
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

99.300 €

2.422 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
1

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

80.900 €

1.973 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 01.05.2026.
Ulica breza bb | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

SONATA - Divčibare

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

Cena na upit

41m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Ulica breza bb | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

SONATA - Divčibare

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

Cena na upit

52m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
11
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

127.200 €

3.180 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

30.800 €

1.000 €/m²

30m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

31.650 €

1.000 €/m²

31m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

28.200 €

1.000 €/m²

28m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
4
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

67.500 €

1.776 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

143m² | 4 sobe | suteren/7 spratova
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

94m² | 4 sobe | suteren/7 spratova
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

31.850 €

1.000 €/m²

31m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

32.700 €

1.000 €/m²

32m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

37.050 €

1.000 €/m²

37m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
▾Reklama▾
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

31.150 €

1.000 €/m²

31m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

39.500 €

1.000 €/m²

39m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

34.550 €

1.000 €/m²

34m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

39.400 €

1.000 €/m²

39m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

32.150 €

1.000 €/m²

32m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Srebrno Jezero | 4zida.rs
5
Logo agencije

Srebrno Jezero

Okolne lokacije, Veliko Gradište

32.800 €

1.000 €/m²

32m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
12
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

135.600 €

2.885 €/m²

47m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
14
Logo agencije

Ljubinke Bobić

Bežanijska kosa 3, Novi Beograd, Beograd

212.000 €

3.419 €/m²

62m² | 1.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Prethodna cena: 217.000 €

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78798081

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾