Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Bitoljska, 125.000€, 52m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Čukarica opština
  5. Žarkovo
  6. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Bitoljska, 125.000€, 52m²

Beograd, Čukarica opština, Žarkovo
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-14606Oglas ažuriran: 26.04.2026.

OBIĐI 3D TURU

Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
3D TURA
Dvosoban stan | 4zida
Video
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 507 €

125.000 €

2.404 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.428 €
52 m²
2 sobe
3/3 sprata

Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.

O stanu
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon

Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu.

Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom.

Stan je renoviran pre nekoliko godina i ne zahteva veća ulaganja.

Mikrolokacija:

Miran kraj, bez buke i gužve. Svi sadržaji neophodni za kvalitetan život su u neposrednom okruženju (škole, vrtići, Maxi, Vero...)

Linijama gradskog prevoza odlična povezanost sa gradom.

Stan je za svaku preporuku.

Agenc. provizija 2%

Agent: Ivana Koprivica, br. licence:4617

Art nekretnine d.o.o. Beograd.

Reg. br. 339.

011... (prikaži broj telefona)

IK05

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Bele vode
    9 min
  • Košutnjak
    33 min
  • Park Banovo Brdo
    40 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Česma izvor Bele vode
    5 min
  • Spomenik partizanskim borcima Žarkova
    5 min
  • Česma izvor Zmajevac
    8 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Miroslav Antić)
    5 min
  • Srednja škola (Obrazovni sistem Crnjanski)
    6 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Čarobni kutak)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)
    7 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Eterna Hospital)
    12 min
  • Klinika (Poliklinika Vaša kuća zdravlja)
    7 min
  • Teretana (Body building i fitness centar Spider Gym)
    5 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aman market)
    3 min
  • Restoran (Restoran Pink)
    5 min
  • Kafana (Pivnica 59)
    13 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    6 min
  • Autobuska stanica (Braće Vučković)
    5 min
  • Tramvajska stanica (Trebevićka)
    28 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    10 min
  • Pošta (Pošta Beograd 69)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
634,98 mesečno (ukupno 7.619,72)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, Žarkovo, 52 m2, na 3. spratu. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Žarkovo

2.404 € / m2
Beograd, Čukarica opština, Žarkovo | 4zida.rs | 4zida.rs
1.736 € / m2
2.428 € / m2
3.119 € / m2

Oglasi ove agencije

Banjica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
130.000 €
2.889 €/m²

Porodice Trajković

Banjica, Voždovac opština, Beograd

lokal • 45 m²

Agencija

Politika, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
120.000 €
4.615 €/m²

Milutina Bojića

Politika, Stari Grad opština, Beograd

dvosoban stan • 26 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
121.000 €
2.420 €/m²

Radeta Markovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

četvorosoban stan • 50 m²

Agencija

Lipova, Okolne lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
130.000 €
2.500 €/m²

13. oktobra

Lipova, Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

dvoiposoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
129.000 €
2.529 €/m²

Kapetana Miloša Žunjića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
124.000 €
2.000 €/m²

Maksima Gorkog

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

trosoban stan • 62 m²

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
122.000 €
2.440 €/m²

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Vrčin, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
127.500 €

Beogradska

Vrčin, Grocka opština, Beograd

građevinsko zemljište • 17.36 a

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
124.000 €
2.138 €/m²

Mirijevski Bulevar

Karaburma, Palilula opština, Beograd

dvoiposoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
127.000 €
962 €/m²

Gajevi

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor

2-etažna kuća • 132 m² • uknjiženo

Agencija

Rujno, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
124.000 €
3.100 €/m²

Jovanke Jeftanović

Rujno, Okolne lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
125.000 €
3.571 €/m²

Ljuba Vučkovića

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd

jednosoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

FON, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
126.000 €
3.000 €/m²

Kostolačka

FON, Voždovac opština, Beograd

jednoiposoban stan • 42 m²

Agencija

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
125.000 €
3.125 €/m²

Predraga Tomića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Slatina, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
129.000 €

Slatina

Slatina, Sopot opština, Beograd

građevinsko zemljište • 128.96 a • uknjiženo

Agencija

Senjak, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
123.000 €
3.618 €/m²

Prahovska

Senjak, Savski Venac, Beograd

jednoiposoban stan • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
124.000 €
4.769 €/m²

Beogradska

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

garsonjera • 26 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
125.000 €
2.660 €/m²

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Mala Ivanča, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
129.000 €
1.252 €/m²

Proleterska

Mala Ivanča, Sopot opština, Beograd

3-etažna kuća • 103 m² • uknjiženo

Agencija

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
128.208 €
2.419 €/m²

Devet Jugovića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

trosoban stan • 53 m²

Agencija

Kompletna ponuda