Trosoban stan na prodaju, Telep, 169.950€, 61m²

169.950 €
2.786 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2019.
Opis oglasa
Novi Sad, TELEP, ILARIONA RUVARCA, TROSOBAN STAN, 61 m2 + PARKING MESTO
Nudimo vam, ekskluzivno, fantastičan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2019.godine. U pitanju je izuzetno lepo koncipiran prostor u manjoj kvadaraturi. Ono što će vas kupiti na prvu, svakako je dnevni boravak širokog fronta, koji gleda na dve strane, dobro osvetljen, mesto na kome ćete voleti da se okupljate sa porodicom i prijateljima. Izlazi na komotnu terasu, na kojoj se može uživati uz kaficu, ili uz cveće - ima mesta za sve. Kuhinja je poluodvojena simpatičnim šankom, ima svoj prozor. Iz predsoblja se ide u dve sobe, kao i u kupatilo i odvojen toalet. Kompletna kuhinja sa nameštajem i tehnikom ostala bi novim stanarima. U ceni, pored kuhinje, dobijate i inverter klimu, kao i numerisano parking mesto u dvorištu zgrade,vrlo prostrano, bez problema možete da parkirate. A ono što će ovaj paket učiniti potpunim, jeste mogućnost kupovine garaže od 17 m2 (2,75 m širine X 6 m2, rolo vrata). Ispred garaže imate mogućnost parkiranja još jednog auta. Garaža nije uslov za kupovinu stana.
Grejanje je na gas, tako da su troškovi izuzetno niski, a plaćaju se samo u grejnoj sezoni.
Nekretnina je uknjižena bez tereta, tako da se može kupiti i preko stambenog kredita.
Iskoristite ovu nesvakidašnju priliku, i obezebedite sebi dom o kakvom ste oduvek maštali.