Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Telep, 126.000€, 42m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Telep
  5. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Telep, 126.000€, 42m²

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1003354Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 511 €

126.000 €

3.000 € / m2

42 m²
1,5 sobe
2/3 sprata
Stan,NOVI SAD,TELEP,kv: 42.00, € 126000, ID: 1003354
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: interfon
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2025.

Opis oglasa

NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1003354

TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN, 42m2

LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja

U ponudi je nov, neuseljavan stan u modernom kompleksu Atrium Residence, renomiranog investitora Novak Invest, prepoznatog po kvalitetnoj gradnji i vrhunskoj završnoj obradi.

Stan je jugoistočno orijentisan, izuzetno svetao tokom celog dana i poseduje prelep pogled ka Fruškoj gori. Funkcionalan raspored sa komfornom spavaćom sobom čini ovu nekretninu idealnom kako za svakodnevni život, tako i kao odličnu investiciju za izdavanje.

Opremljen je podnim grejanjem na gas sa zasebnim kalorimetrom, što omogućava kontrolu potrošnje i niske mesečne troškove. U stanu su ugrađeni kvalitetna PVC stolarija, tarket podovi, sigurnosna ulazna vrata i roletne na elektromotor, dok dodatni komfor pruža obezbeđena topla voda. Investitor daje i garanciju na izvedene radove.

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića, doma zdravlja i marketa, dok novi četvrti most u izgradnji dodatno doprinosi boljoj povezanosti ovog dela grada i povećava vrednost same nekretnine.

Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade.

Odlična prilika za kvalitetan i moderan način života u savremenom stambenom kompleksu.

U slučaju da Vas interesuje da pogledate stan ili želite dodatno da se informišete, tu smo za Vas. Pozovite!

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

AGENTSKI TIM za nekretnine LEVEL PROPERTY, mob: 066... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyLevel Property Agencija za nekretnine
Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
512,87 mesečno (ukupno 6.154,39)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan u zgradi za prodaju, Telep, 42 m2, na 2. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Telep

3.000 € / m2
Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.348 € / m2
2.703 € / m2
3.059 € / m2

Oglasi ove agencije

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
2.907 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
3.049 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
127.300 €
2.709 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 47 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.000 €
2.723 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 47 m²

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.250 €
3.128 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m²

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
122.760 €
1.980 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 62 m²

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
127.100 €
3.100 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

126.000 €
2.930 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

123.000 €
3.000 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
3.049 €/m²

Železnička stanica

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
2.155 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.000 €
3.282 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.890 €
2.148 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 60 m²

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
124.100 €
3.027 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m²

Agencija

Stara Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
2.358 €/m²

Stara Detelinara

Stara Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 53 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.990 €
2.186 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 59 m²

Agencija

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
4.630 €/m²

Socijalno

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 27 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
3.378 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Sremski Karlovci | 4zida.rs
123.600 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

plac • 294.7 a

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.042 €
2.845 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 45 m²

Agencija

Kompletna ponuda