Dvoiposoban stan na prodaju, Telep, 128.750€, 50m²

128.750 €
2.575 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 174
- Godina izgradnje: 2011.
Opis oglasa
Kompletno namešten duplex 50m² u novijoj zgradi – Telep
Na prodaju moderan duplex stan površine 50 m², smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Telepu. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, a poseban osećaj privatnosti i komfora pruža činjenica da se u stan ulazi direktno iz dvorišta.
Stan se prodaje kompletno namešten i pažljivo je uređen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i prijatnu atmosferu za svakodnevni život. Odličan raspored prostorija omogućava idealnu organizaciju prostora na dve etaže.
Donja etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, moderno organizovane kuhinje i kupatila. Gornja etaža namenjena je privatnom delu stana i obuhvata komfornu spavaću sobu, kao i poseban ograđen prostor koji može služiti kao garderober, kućni office ili dodatni kutak za rad i organizaciju.
Projektom je predviđena terasa, a ova mogućnost je ostavljena otvorena kako bi budući vlasnik mogao prostor prilagoditi sopstvenim potrebama i stilu – kao balkon, lođu ili zimsku baštu, što predstavlja dodatnu vrednost i potencijal ove nekretnine.
Grejanje je na norveške radijatore, što omogućava efikasnu kontrolu troškova i prijatnu temperaturu tokom cele godine.
Zgrada je potpuno obezbeđena i pruža visok nivo sigurnosti – kapija objekta zaključana je 24 časa dnevno, dok je pristup moguć isključivo putem šifre, ključa ili daljinskog upravljača.