Dvoiposoban stan na prodaju, Banijska, 186.000€, 60m²

186.000 €
3.100 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se kompletno opremljen, moderan trosoban stan na jednoj od popularnijih lokacija u gradu- na Bulevaru patrijarha Pavla.
Stan se nalazi u novijoj , kvalitetno građenoj zgradi sa liftom i idealan je za porodični život ili ( investiciju).
Struktura stana:
- Prostran i svetao dnevni boravak povezan sa trpezarijom
- Moderna , funkcionalna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, ima prirodnu ventilaciju.
- Dve komforne spavaće sobe.
- Veliko moderno kupatilo.
- Gostinski toalet.
- Terasa sa otvorenim pogledom.
Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji na Bulevaru. U neposrednoj blizini su marketi, škole, vrtići, autobuska stajališta i svi sadržaji neophodni za lagodan život.
odlična povezanost sa ostalim delovima grada.
Uknjiženo 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +38... (prikaži broj telefona)
Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade.
Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti.
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad.
Vaš siguran partner u svetu nekretnina
Reg.posrednika br.1039