Trosoban stan na prodaju, Tatarsko Brdo, 166.800€, 58m²

166.800 €
2.876 € / m2
- Stan u zgradi
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1018
Opis oglasa
PORODIČAN STAN NA TATARSKOM BRDU!
U ponudi pravi trosoban stan u porodičnom delu Tatarskog brda.
Stan je odličnog rasporeda, površine je 58m2 i nalazi se na 2. spratu novije zgrade sa liftom.
Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, 2 spavaće sobe i 2 mokra čvora.
Kuhinja ima prirodnu ventilaciju.
Stan je moderno opremljen i prodaje se sa nameštajem i svom belom tehnikom i ugradnim stvarima.
Parkinga ima uvek ispred zgrade.
Grejanje je na gas.
Niski troškovi.
U cenu stana je uključena i agencijska provizija.
Za više informacija kontaktirajte nas na broj:
Milan 066... (prikaži broj telefona)
Registarski broj posrednika: 1018
M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad