Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Tatarsko Brdo, 168.300€, 58m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Tatarsko Brdo
  5. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Tatarsko Brdo, 168.300€, 58m²

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-5411Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 682 €

168.300 €

2.902 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.592 €
58 m²
3 sobe
2/4 sprata
Trosoban stan 58 m² Tatarsko brdo, Novi Sad
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Grejanje na gas
  • Novo
  • Prostorije: kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Godina izgradnje: 2023.
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Agencijska oznaka 5411

Stan koji odmah ostavlja utisak doma — moderan, svetao i savršeno pozicioniran na jednoj od najlepših lokacija u okolini Novog Sada.
Na Tatarskom brdu, u mirnom i uređenom delu Sremske Kamenice, nalazi se trosoban stan koji spaja privatnost, kvalitet života i odličnu povezanost sa gradom. Sama lokacija pruža osećaj mira i izdvojenosti, dok ste svega nekoliko minuta udaljeni od centra Novog Sada.
Stan je pažljivo uređen u modernom i toplom stilu, sa puno prirodne svetlosti koja dodatno naglašava osećaj prostranosti. Dnevni boravak otvorenog koncepta povezan je sa kuhinjom i trpezarijom, stvarajući savršen prostor za porodični život, druženje i uživanje.
Poseban kvalitet ovog stana daju terasa i otvoren pogled, koji prostoru donose dodatnu dozu mira i privatnosti. Svaki kvadrat je maksimalno iskorišćen, pa stan odiše funkcionalnošću bez gubitka elegancije.
Karakteristike nekretnine:

-trosoban, odlično organizovan stan
-moderno uređen enterijer
-mnogo dnevne svetlosti
-terasa sa prijatnim otvorenim pogledom
-mirna i atraktivna lokacija
-idealan kako za porodičan život, tako i kao investicija

Zgrada je novije gradnje, uredna i održavana, a sam kraj je poznat po miru, zelenilu i kvalitetu života koji pruža.

Zakažite privatnu konsultaciju.
Pogledajte stan u svom ritmu, postavite sva pitanja i dobijete iskrene odgovore — bez pritiska, bez prodajnih trikova.

Reg. pos. 1734

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park prirode Instituta u Sremskoj Kamenici
    15 min
  • Kamenički park
    21 min
  • Limanski park
    36 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Kuća Jovana Jovanovića Zmaja
    4 min
  • Kuća iz 1797. godine
    6 min
  • Dvorac Marcibanji-Karačonji
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Privatna osnovna škola Svitac)
    5 min
  • Srednja škola (Francusko-srpska gimnazija Petar I od Srbije)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Plavi čuperak)
    11 min
  • Fakultet (Educons Univerzitet)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Institut za kardiovaskularne bolesti Vojvodine)
    15 min
  • Klinika (Poliklinika HealthMedic)
    8 min
  • Teretana (Joga Yogaja Studio)
    11 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Dućan Mali 021)
    9 min
  • Restoran (Restoran Dinara)
    22 min
  • Kafana (Kafana Tako je suđeno)
    24 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi Maxi Novosađani)
    40 min
  • Autobuska stanica (Institutski put - Branislava Bukurova)
    8 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    4 min
  • Pošta (Pošta Sremska Kamenica 21204)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
708,24 mesečno (ukupno 8.498,92)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Tatarsko Brdo, 58 m2, na 2. spratu. Stanje - Novo, Gas, ima terasu.

Oglasi ove agencije

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
170.850 €
2.550 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 67 m²

Agencija

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
168.300 €
1.247 €/m²

Rakovac

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

kuća • 135 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
167.281 €
2.884 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
168.300 €
2.805 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 60 m²

Agencija

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
170.000 €
1.753 €/m²

Rakovac

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

kuća • 97 m² • uknjiženo

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
169.320 €
2.385 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 71 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
166.260 €
2.682 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 62 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
167.290 €
2.356 €/m²

Mišeluk

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 71 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
169.260 €
2.604 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
168.300 €
2.805 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 60 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
168.300 €
1.891 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 89 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
169.320 €
3.136 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
168.587 €
2.634 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 64 m²

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
166.271 €
3.615 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 46 m²

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
167.456 €
3.563 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 47 m²

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
168.138 €
3.577 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 47 m²

Agencija

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
168.300 €
2.671 €/m²

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Liman 2, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
170.340 €
2.887 €/m²

Liman 2

Liman 2, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
167.790 €
3.570 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
169.582 €
2.650 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 64 m²

Agencija

Kompletna ponuda

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Tatarsko Brdo

2.902 € / m2
Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
1.931 € / m2
2.592 € / m2
3.252 € / m2