Trosoban stan na prodaju, Socijalno, 239.000€, 64m²
Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-570772Oglas ažuriran: 18.05.2026.

239.000 €
3.734 € / m2
64 m²
3 sobe
2/5 spratova
SOCIJLANO - TROSOBAN
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
Sjajna izgradnja na Adicama, sa rokom 2026.godina. Izuzetan kvalitet gradnje, PVC stolarija, tarket, sigurnosna ulazna vrata. Na prodaju je garsonjera od 25m2 na priyemlju. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje .
Detaljnije informacije o nekretnini
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Železnički park16 min
- Dunavski park18 min
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva21 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Svetozaru Miletiću5 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić2 min
- Katolička plebanija14 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Kosta Trifković)6 min
- Srednja škola (Elitna privatna ekonomska škola i gimnazija)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zvončica)9 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Akademija umetnosti)10 min

Zdravlje
- Bolnica (Klinika za ginekologiju i akušerstvo KCV)4 min
- Klinika (Poliklinika Uromedica NS)8 min
- Teretana (Teretana Katona Gym)5 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Maxi Supermarket)1 min
- Restoran (Restoran Bela lađa)3 min
- Kafana (Kafana Jedno mesto)7 min
Prevoz
- Taksi stajalište (MB Taxi)8 min
- Autobuska stanica (Kisačka - Dositejeva)1 min
Ostale ustanove
- Banka (Poštanska štedionica)10 min