Troiposoban stan na prodaju, Vojvode Šupljikca, 240.000€, 92m²
OBIĐI 3D TURU




























































































240.000 €
2.609 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatila (2), toalet, terase (2)
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 177
- Parking u dvorištu zgrade
Opis oglasa
Lokacija zbog koje ćete svakog dana pomisliti – ” Dobro je što živim baš ovde “
U ulici Vojvode Šupljikca u Novom Sadu kao jednoj od gradskih lokacija gde vrlo brzo shvatite koliko je život zapravo jednostavan kada Vam je sve blizu nalazi se stan o kome ćemo pisati u ovom oglasu .Ovo je jedna od onih gradskih mikrolokacija gde vrlo brzo postanete svesni koliko znači kada su centar grada, Bulevar oslobođenja, prodavnice, škole, vrtići, kafići i restorani praktično deo Vaše svakodnevice. Ovde se ne planira odlazak u grad – vi ste već u gradu.
Poslednjih godina ovaj deo Novog Sada dobio je potpuno novo lice. Izgradnjom modernih zgrada, ulica je dobila novu energiju, urbani karakter i postala veoma tražena mikrolokacija za život. Ipak, uprkos tome što je sve blizu, sama ulica je mirna, uređena i prijatna, što je danas retka i veoma vredna kombinacija.
Stan koji Vam predstavljamo ima uknjiženih 92 m² po strukturi je troiposoban i nalazi se na trećem spratu manje, lepo održavane stambene zgrade. Ono što ga čini posebnim jeste činjenica da je organizovan u dve etaže, što prostoru daje potpuno drugačiji karakter u odnosu na klasične stanove.
Važno je napomenuti jednu stvar odmah na početku – zgrada nema lift. Međutim, stan se nalazi na trećem spratu, a stepenice su široke, komforne i lagane za svakodnevno korišćenje, tako da već nakon prvog dolaska shvatite da to zapravo nije nikakav problem i da Vam ne treba neki poseban napor da se popnete na treći sprat. Sa druge strane, upravo ovakav tip zgrade mnogi kupci i traže – manje stanova, manje buke, više privatnosti i mnogo prijatnija atmosfera za život nego u velikim kompleksima.
Kada uđete u stan, dočekuje Vas ulazni hodnik, nakon čega se prostor prirodno otvara u lep dnevni boravak sa trpezarijom. To je onaj deo stana gde se zaista živi – gde se porodica okuplja, gde se provodi najveći deo dana, gde nastaju male svakodnevne uspomene.
Iz dnevnog boravka izlazi se na dve terase. Jedna je veća i idealna za sto i stolice, jutarnju kafu, lagani doručak ili večernje opuštanje nakon napornog dana. Druga terasa je manja, ali veoma praktična i daje prostoru dodatnu svetlost i prijatan osećaj otvorenosti.
Na ovoj etaži nalazi se i potpuno odvojena kuhinja sa prozorom, što je danas prava retkost i velika prednost. Kuhinja je funkcionalna, jasno izdvojena od dnevnog dela stana i pruža onaj lep osećaj pravog prostora za kuvanje.
Uređena je u modernom, svetlom tonu, sa dovoljno radne površine i mesta za odlaganje. To je ona vrsta kuhinje u kojoj se rado provodi vreme – gde možete mirno pripremati obroke za porodicu, isprobavati nove recepte ili jednostavno uživati u svakodnevnom kuvanju. Prostor je svetao, organizovan i veoma prijatan, a opet dovoljno izdvojen da zadrži svoju funkciju.
Na ovoj etaži nalazi se i toalet, što je veoma praktično za svakodnevni život i za goste.
Do gornje etaže vode široke i komforne stepenice, a upravo tamo se nalazi ono što možemo nazvati privatnim delom stana.
Na spratu su smeštene tri sobe, koje se mogu organizovati kao spavaće, dečije ili radne – u zavisnosti od potreba budućih vlasnika. Upravo ovakav raspored čini stan veoma funkcionalnim za porodični život.
Na ovoj etaži nalaze se i još dva kupatila, što znači da stan ukupno ima tri kupatila / toaleta, što je za porodicu izuzetno velika prednost i komfor koji se retko sreće u ovoj kvadraturi.
Sam stan je veoma lepo održavan i u odličnom stanju, a prodaje se kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom koja ostaje u stanu. Za buduće kupce to znači da dobijaju gotov, uređen prostor bez dodatnih ulaganja – stan u koji se možete praktično odmah useliti i početi da živite.
Još jedna stvar koja na ovoj lokaciji ima posebnu vrednost jeste parking u dvorištu zgrade. U centralnim gradskim zonama parkiranje često zna da bude izazov, ali ovde jednostavno ulazite u dvorište i parkirate se, bez kruženja i traženja slobodnog mesta.
Kada se sve sabere, dobijate stan koji nudi:
- 92 m² prostora
dve etaže
tri sobe
tri kupatila / toaleta
dve terase
odvojenu kuhinju sa prozorom
parking u dvorištu zgrade
i lokaciju na kojoj Vam je grad bukvalno na dohvat ruke
Ako tražite prostran, topao i funkcionalan porodični stan u jednom od najpraktičnijih delova Novog Sada za život, vrlo je moguće da je upravo ovo nekretnina koju vredi pogledati.
Mi, Sanja i Vladimir Rafajlović iz Real House-a, imamo zadovoljstvo da ekskluzivno predstavimo ovaj porodični stan u ulici Vojvode Šupljikca u Novom Sadu, i radujemo se što ćemo možda baš nekome od Vas pomoći da ovde započne jedno novo, lepo poglavlje života
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Dunavski park17 min
- Železnički park18 min
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva20 min

Obeležja kulture u blizini
- Katolička plebanija5 min
- Matičarsko zdanje7 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić5 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Ivo Lola Ribar)5 min
- Srednja škola (Gimnazija Svetozar Marković)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bubica)10 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Akademija umetnosti)8 min

- Bolnica (Oftalmološka bolnica Eliksir)8 min
- Klinika (Poliklinika NS Lab)4 min
- Teretana (Fitnes klub Doctor Feelgood)manje od 1 min
- Prodavnica (Mikromarket)manje od 1 min
- Restoran (Kafana Tinka)3 min
- Kafana (Kafana Jedno mesto)5 min
- Taksi stajalište (MB Taxi)8 min
- Autobuska stanica (Kisačka - Bulеvar kralja Petra I)4 min
- Banka (NLB Komercijalna banka)6 min
- Pošta (Pošta Novi Sad 21103)6 min
Kontakt oglašivača
Krediti OTP banke
Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu

