Troiposoban stan na prodaju, Radoja Domanovića, 201.450€, 67m²




















Troiposoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Salajka, 67 m2, u potkrovlju, ima lift. Gas, ima kupatilo. Ima parking mesto u dvorištu.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih

Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu
PRODAJE SE izuzetno funkcionalan, svetao i maksimalno iskorišćen troiposoban stan površine 67m². Stan se nalazi u potkrovlju novije, kvalitetne zgrade i prodaje se polunamešten.
Glavne prednosti stana:
Izuzetan raspored: Za kvadraturu od 67m², stan nudi čak tri odvojene spavaće/radne sobe i dnevni boravak. Svaki kvadrat je pametno iskorišćen, bez gubljenja prostora na nefunkcionalne hodnike.
Obezbeđeno parking mesto: Uz stan dobijate i sopstveno parking mesto koje je uračunato u cenu, što pruža maksimalan komfor bez svakodnevnog traženja parkinga.
Maksimalna zaštita i udobnost: Stan je opremljen kvalitetnim Velux prozorima sa spoljašnjim roletnama (odlična zaštita od sunca i pregrevanja tokom leta) i unutrašnjim roletnama za potpuno zamračenje. Stan poseduje i šarmantan francuski balkon.
Mesečni troškovi (Izuzetno ekonomičan stan):
Zgrada poseduje sopstvene kotlove na gas sa zajedničkim brojilom, a troškovi se dele proporcionalno kvadraturi, što garantuje minimalne račune:
Gas (grejanje): svega 4.000 – 5.000 dinara u jeku sezone, dok je van sezone samo oko 300 dinara (održavanje sistema).
Informatika: oko 4.000 – 5.000 dinara.
Struktura:
Komforan dnevni boravak sa trpezarijskim delom i francuskim balkonom
Kuhinja sa ugradnim elementima
Tri odvojene spavaće ili radne sobe
Kupatilo
Odlična lokacija za porodični život:
Zgrada se nalazi na izuzetno praktičnoj lokaciji. Škola i vrtić su udaljeni svega 200 metara, što ovaj stan čini idealnim za porodice sa decom. U neposrednoj blizini su i prodavnice, marketi i autobuska stajališta.
Dokumentacija:
Stan je uknjižen, dokumentacija je potpuno uredna i čista.
Moguća je kupovina putem stambenog kredita.
Odmah useljiv.
