Trosoban stan na prodaju, Sajmište, 189.570€, 62m²
Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-509091Oglas ažuriran: 18.05.2026.

189.570 €
3.058 € / m2
62 m²
3 sobe
Trosoban stan na top lokaciji
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Fantastična nekretnina u izgradnji! Investitor pouzdan i jedan od najkvalitetnijih investitora u Srbiji. Zgrada se radi po najvišim standardima. Za više informacija pozovite
kontakt Gordana, tele. +38... (prikaži broj telefona)
ID 520424
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park13 min
- Park Bistrica23 min
- Železnički park29 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja5 min
- Dvorac Eđšeg6 min
- Galerija Matice srpske6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Nikola Tesla)7 min
- Srednja škola (Srednja škola MC Vision Academy)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Madagaskar)4 min
- Fakultet (Pravni fakultet za privredu i pravosuđe Univerzitet Privredna akademija)8 min

Zdravlje
- Bolnica (Klinika za interne bolesti KCV)8 min
- Klinika (Eurolab poliklinika sa laboratorijom)11 min
- Teretana (Teretana Alpha Gym)6 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Supermarket Univerexport)5 min
- Restoran (Restoran Spaletov kućerak)4 min
- Kafana (Kafana Sinđelić)13 min
Prevoz
- Taksi stajalište (Zeleni Eko Taxi)20 min
- Autobuska stanica (Futoška - Higijenski zavod)3 min
Ostale ustanove
- Banka (Erste Bank)11 min
- Pošta (Pošta Novi Sad 21115)4 min
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita