Dvoiposoban stan na prodaju, Kraljevića Marka, 231.750€, 63m²

231.750 €
3.679 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju luksuzno sređen dvoiposoban stan u Kraljevom Parku, u Novom Sadu. Stan se prostire na 63 m² i idealan je za sve koji žele miran i udoban život u samom srcu grada, a opet daleko od gradske buke.
Karakteristike stana:
Površina: 63 m²
Spavaće sobe: 2
Orijentacija: Dvorišna (idealno za miran i tih život bez buke)
Luksuzan enterijer: Stan je u potpunosti renoviran i opremljen sa visokokvalitetnim materijalima i pažljivo biranim detaljima.
Dnevna soba: Prostrana i svetla, sa savremenim nameštajem i funkcionalnim prostorom za opuštanje i druženje.
Kuhinja: Moderno uređena sa svim potrebnim aparatima i prostornim rešenjima.
Kupatilo: Savremeno dizajnirano sa elegantnim pločicama, kadom i svim potrebnim sadržajem.
Dvorište: Orijentacija prema dvorištu omogućava potpuni mir i privatnost, a stan je distanciran od buke gradske ulice.
Stan se nalazi u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu - Kraljev Park, u blizini svih bitnih sadržaja, uključujući javni prevoz, prodavnice, škole, restorane i druge gradske usluge. Savršeno je povezan sa centrom grada, a istovremeno pruža miran ambijent za život.
Ovaj stan je savršena prilika za sve koji žele luksuzan, miran i udoban prostor u jednoj od najboljih gradskih četvrti.
Vaš siguran partner u svetu nekretnina!