Trosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 229.998€, 76m²

229.998 €
3.026 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2087
- 1 parking mesto
- Godina izgradnje: 2011.
- Zgrada poseduje: lođa
Opis oglasa
U prilici smo da ponudimo trosoban, nikad useljavan stan na 1. spratu novije zgrade bez lifta, funkcionalan i izuzetno prijatan, sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na 800m od Riblje pijace i 500m od keja, između Kosovske i Filipa Fišnjića.
Stan je komforan, dvostrano orijentisan, što mu daje obilje prirodnog svetla i osećaj prozračnosti tokom celog dana, tako da se u njemu osećate kao kod kuće.
Dnevni deo je prostran i lepo organizovan: sa trpezarijom i vizuelno odvojenom kuhinjom stvara idealan prostor za svakodnevni život, druženja ili rad od kuće.
Spavaći blok je potpuno izdvojen, sa sopstvenim kupatilom i terasom okrenutom ka mirnom delu, što pruža dodatnu privatnost i komfor.
Stan poseduje dodatno kupatilo i 2 lođe, što podiže kvalitet stanovanja.
Savršen je izbor za: porodicu, par koji želi komfor, kancelariju, IT sektor/rad od kuće, advokatsku kancelariju, beauty studio...
Lokacija koja omogućava da vam je sve na dohvat ruke, a opet da imate mir i privatnost.
Pripadajuće parking mesto je u dvorištu zgrade. Postoji mogućnost dogovora oko nameštaja.
Uknjižen 1/1.
Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas.
Agencijska nadoknada iznosi 3%.
Agent Dejana Jovičić 069... (prikaži broj telefona)