Garsonjera na prodaju, Podbara, 99.900€, 29m²

99.900 €
3.445 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- Godina izgradnje: 2007.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD- ID OGLASA 1003483
PODBARA, GARSONJERA, 29m2
LEVEL PROPERTY agencija za nekretnine Vam predstavlja odličnu garsonjeru na PODBARI.
Prodaje se kompletno sređena i moderno nameštena garsonjera na Podbari, površine 29m². Stan se nalazi na visokom prizemlju i ne zahteva dodatna ulaganja — sve je novo, pažljivo uređeno i funkcionalno organizovano..
Garsonjera poseduje lepu terasu koja pruža dodatni komfor i prijatan prostor za odmor. Idealna je kako za svakodnevni život, tako i kao odlična investicija za izdavanje.
Lokacija je izuzetno praktična — u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, marketi, apoteke, restorani, kao i sve što je potrebno za udoban život. Do centra grada stiže se za svega 10–15 minuta lagane šetnje, dok su autobuske stanice udaljene samo nekoliko metara od zgrade.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.