Dvosoban stan na prodaju, Preradovićeva, 131.830€, 47m²

131.830 €
2.805 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, Preradovićeva ulica, opremljen dvosoban stan 47m2 sa parking mestom u novogradnji
Na prodaju kompletno opremljen dvosoban stan u Petrovaradinu, u Preradovićevoj ulici, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodičan život, tako i za investiciju i izdavanje stanova Novi Sad.
Stan ima 47m2 i nalazi se na 2. spratu u kvalitetnoj novogradnji.
Klima
Internet, telefon, kablovska i satelitska TV
Prednosti nekretnine:
Odlična lokacija – Petrovaradin / Preradovićeva
Idealan za život ili kao investicija za izdavanje
Funkcionalan raspored prostora
Miran kraj sa brzom povezanošću sa gradom
Parking mesto uključeno u cenu
Pravna sigurnost:
Uknjižen stan
Ova nekretnina je odlična prilika za kupce koji traže prodaju stanova Novi Sad, kvalitetnu novogradnju i sigurno ulaganje za buduće izdavanje stanova.
Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.