Četvorosoban stan na prodaju, Petrovaradin, 142.800€, 84m²

142.800 €
1.700 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1573
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
PETROVARADIN, 84m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se prostran četvorosoban stan u izgradnji, renomiranog investitora. Stan se nalazi u urbanoj vili P+1+Pk, postojećeg kompleksa, koji je urađen po najvišim i najkvalitetnijim evropskim standardima, kako bi Vam omogućili maksimalnu komfornost i uživanje. Stan je odličnog rasporeda. Postoji mogućnost kupovine numerisanog parking mesta. Svi stanovi su 90% završeni, ostalo je da se ugradi parket, unutrašnja vrata, toplotne pumpe i fan coil-i. Sistem grejanja i hlađenja je putem toplotnih pumpi - svi stanovi imaju podno grejanje i po 2 fan coil-a. PVC stolarija antracit, sa aluminijumskim roletnama, a u stanu 1a03 alu-drvo. Raspored stana i dimenzije prostorija možete pogledati na skici. Cena 142.800eura + PDV 10% + 3% posrednička naknada Za više informacija, možete nas kontaktirati na 063... (prikaži broj telefona) , agencija za nekretnine "Šćepanović i saradnici", upisana u Registar posrednika pod brojem 1573, Bulevar oslobođenja 78, Novi Sad. ID oglasa: 43001.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Limanski park17 min
- Kamenički park37 min
- Futoški park38 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Jovana Jovanovića Zmaja5 min