Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Stanoja Bunuševca, 128.000€, 67m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Palilula
  5. Dvoiposoban stan

Palilula, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-p-016130Oglas ažuriran: 27.04.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 519 €

128.000 €

1.910 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 1.861 €
67 m²
2,5 sobe
2/10 spratova
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift

Opis oglasa

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na tri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom, na drugom nivou dnevni boravak sa izlaskom na terasu i jos jedan nivo sa spavaćom sobom. Na podovima je parket a stolarija je drvena. Stan zbog specifične strukture omogućava poseban komfor, funkcionalnost i intimnost. Uz stan dolazi slobodan parking u dvorištu zgrade i podrumska prostorija. Stan je uknjižen kao svojina 1/1 u zgradi sa upotrebnom dozvolom te je moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija, stojimo Vam na raspolaganju.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Čair
    11 min
  • Park heroja NOB-a
    19 min
  • Park složnih komšija
    24 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Stevanu Sremcu i Kalči
    4 min
  • Vladičanski dvor
    8 min
  • Donina česma
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Kole Rašić)
    9 min
  • Srednja škola (Mašinska škola Niš)
    20 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Mrvičica)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)
    13 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Urgentni centar Niš)
    6 min
  • Klinika (Poliklinika Longa Vita)
    9 min
  • Teretana (Centar za rekreaciju Miss Fit Line)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (IDEA)
    2 min
  • Restoran (Restoran Fidel Gastro)
    5 min
  • Kafana (Pivnica Nemir)
    8 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Bros Taxi Niš)
    12 min
  • Autobuska stanica (Božidarčeva)
    1 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    5 min
  • Pošta (Pošta Niš 5)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
818,14 mesečno (ukupno 9.817,72)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvoiposoban stan za prodaju, uknjižen, Palilula, 67 m2, na 2. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu, ima kupatilo, ima toalet. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Palilula

1.910 € / m2
Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.572 € / m2
1.861 € / m2
2.151 € / m2

Oglasi ove agencije

Gradske lokacije, Batočina | 4zida.rs
130.000 €
558 €/m²

Batočina

Gradske lokacije, Batočina

lokal • 233 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.750 €
1.651 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 78 m² • uknjiženo

Agencija

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
650 €/m²

Bulevar 12.februar

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 200 m²

Agencija

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
650 €/m²

Kopaonička

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 200 m²

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.900 €
1.719 €/m²

Generala Milojka Lešjanina

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 75 m²

Agencija

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
127.000 €
2.082 €/m²

Dušana Jovanovića

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

1-etažna kuća • 61 m²

Agencija

Poskurice, Okolne lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
128.500 €

Poskurički put

Poskurice, Okolne lokacije, Kragujevac

građevinsko zemljište • 156.12 a

Agencija

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.000 €

Stojana Andrića

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 39 a • nije uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
1.625 €/m²

Božidarčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
528 €/m²

Đure Strugara

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

2-etažna kuća • 246 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.340 €
1.887 €/m²

Zetska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 68 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
129.000 €
1.057 €/m²

Zdravke Vučković

Palilula, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 122 m² • uknjiženo

Agencija

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
130.000 €
2.826 €/m²

Miodraga Vlajića Šuke

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

jednosoban stan • 46 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
126.350 €
1.914 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 66 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
127.680 €
1.906 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 67 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
126.038 €
2.292 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.611 €
2.144 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 60 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.127 €
2.417 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
129.966 €
2.363 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
128.900 €

Vojvode Mišića

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

građevinsko zemljište • 43.55 a • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda