Dvoiposoban stan na prodaju, Novo Naselje, 147.000€, 59m²

147.000 €
2.492 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - rerna, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2006
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
Opis oglasa
Predstavljamo Vam izuzetno kvalitetno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najtraženijih i najuređenijih lokacija na Novom Naselju. Okružen zelenilom, u neposrednoj blizini parka, vrtića, škole i javnog prevoza, ova nekretnina pruža idealne uslove za miran i komforan porodični život. Dodatnu pogodnost čini veliki broj slobodnih parking mesta u okruženju.
Stan se nalazi na 7. spratu održavane zgrade iz 1980-ih godina, koja poseduje dva lifta (putnički i teretni), obezbeđujući visok nivo praktičnosti i svakodnevnog komfora.
Posebna vrednost ove nekretnine ogleda se u dvostranoj orijentaciji, koja omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, odličnu provetrenost i otvoren panoramski pogled na grad.
Raspored prostorija je maksimalno funkcionalan i prilagođen savremenom načinu života: dnevni boravak povezan sa kuhinjom, dve komforne spavaće sobe, kupatilo, terasa i francuski balkon. Svaka prostorija je pažljivo organizovana kako bi pružila maksimalnu iskorišćenost prostora i osećaj udobnosti.
Zgrada raspolaže biciklanom, dok uz stan dolazi i pripadajući tavanski prostor, što dodatno doprinosi praktičnosti.
Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi, što omogućava jednostavnu i sigurnu kupovinu, uključujući i putem stambenog kredita.