Dvosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 190.550€, 49m²
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-569049Oglas ažuriran: 20.05.2026.

190.550 €
3.889 € / m2
49 m²
2 sobe
Odličan dvosoban stan u Centru!
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
U ponudi dvosoban stan od 49m2 u centru grada. Dvorišno je orijentisan. Prodaje se kompletno opremljen, bez ikakvih ulaganja. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Za sve dodatne informacije pozvati naše agente prodaje!
Prikaz stana na mapi
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...