Dvosoban stan na prodaju, Liman, 163.770€, 54m²

163.770 €
3.033 € / m2
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1960
- 1 lift
Opis oglasa
Dvosoban stan na Limanu 4 – retka ponuda, uknjižen 1/1, odmah useljiv
Dvosoban stan u ulici Iva Andrića predstavlja jednu od najkvalitetnijih ponuda na Limanu 4 — uknjižen 1/1, odmah useljiv, renoviran i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Realnih 56 m² (uknjiženih 54 m²) raspoređeno je izuzetno funkcionalno, sa prostorijama koje daju osećaj komfora i većeg volumena.
Stan je istočno orijentisan i okrenut ka dvorištu, uvučen od saobraćaja, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatnu jutarnju svetlost. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa sedam spratova, u okruženju punom zelenila, sa igralištem za decu i velikim brojem parking mesta ispred zgrade. U ulazu su obezbeđene dve biciklane za stanare.
Struktura stana je jedna od njegovih ključnih prednosti: velika i komforna dnevna soba, terasa sa hladnom ostavom, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba pravilnog oblika, kupatilo sa tuš kabinom i topla ostava unutar stana. Sve prostorije su svetle, praktične i bez izgubljenih kvadrata. Stan se prodaje većinski namešten, što omogućava kupcu da se useli bez većih dodatnih ulaganja.
Kontakt za informacije i gledanje: Stefan, PS Properties — 060... (prikaži broj telefona)