Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Garsonjera na prodaju, Liman 1, 61.800€, 16m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Liman 1
  5. Garsonjera

Garsonjera na prodaju, Liman 1, 61.800€, 16m²

Liman 1, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-10497Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 251 €

61.800 €

3.863 € / m2

16 m²
Garsonjera
11/11 spratova
Garsonjera u blizini fakulteta i štranda
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Opremljenost: Namešteno - klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift

Opis oglasa

Na prodaju kompletno opremljena garsonjera na izuzetno atraktivnoj lokaciji, odmah pored fakulteta, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan trenutno uspešno služi za izdavanje studentima i veoma lako nalazi zakupce, što ga čini odličnom investicijom.

Garsonjera je funkcionalna, potpuno opremljena i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost daje predivan pogled na Frušku goru, kao i fenomenalna pozicija:

minut hoda od gotovo svih novosadskih fakulteta
svega 5 minuta пешке do Štranda i Promenade
u blizini svih važnih sadržaja – marketa, restorana, kafića i gradskog prevoza

Odličan izbor kako za život, tako i za sigurno i dugoročno izdavanje.
Posrednička naknada je uračunata u navedenu cenu.
Za više informacija i zakazivanje gledanja pozovite 066... (prikaži broj telefona) ili 066... (prikaži broj telefona) , Agencija N Nekretnine - Novi Sad, Alekse Šantića 64 - registar posrednika 1405

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Limanski park
    13 min
  • Dunavski park
    20 min
  • Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva
    26 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Galerija Matice srpske
    4 min
  • Spomenik žrtvama racije
    5 min
  • Matičarsko zdanje
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Popović)
    7 min
  • Srednja škola (Srednja stručna škola)
    12 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Mrvica)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Ekonomski fakultet)
    3 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Hirurška ordinacija Aesculap)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Copacabana)
    4 min
  • Teretana (Ženski fitness centar She)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (IDEA)
    3 min
  • Restoran (Restoran 3)
    4 min
  • Kafana (Točionica Pab)
    6 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi Maxi Novosađani)
    5 min
  • Autobuska stanica
    2 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    7 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21125)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCall Centar
Call Centar avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
195,38 mesečno (ukupno 2.344,53)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCall Centar
Call Centar avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Garsonjera u zgradi za prodaju, Liman 1, 16 m2, na 11. spratu, ima lift. Centralno.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Liman 1

3.863 € / m2
Liman 1, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.441 € / m2
3.348 € / m2
4.254 € / m2

Oglasi ove agencije

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
60.000 €
2.857 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 21 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
63.000 €

Popovica

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 15 a

Agencija

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
61.800 €
870 €/m²

Rakovac

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

kuća • 71 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
63.000 €
1.432 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

dvoiposoban stan • 44 m²

Agencija

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
64.000 €
970 €/m²

Kamenjar

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 66 m² • uknjiženo

Agencija

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
65.000 €
3.250 €/m²

Rotkvarija

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

lokal • 20 m²

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
61.800 €
1.030 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 60 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
59.000 €
3.105 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 19 m²

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
64.800 €
1.751 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 37 m²

Agencija

Gradske lokacije, Kula | 4zida.rs
61.000 €
587 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Kula

četvorosoban stan • 104 m²

Agencija

Gradske lokacije, Beočin | 4zida.rs
61.800 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Beočin

poljoprivredno zemljište • 39.22 a • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
60.200 €
2.230 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 27 m²

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
61.800 €
552 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 112 m²

Agencija

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
59.900 €
3.744 €/m²

Banatić

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 16 m²

Agencija

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija | 4zida.rs
65.000 €
765 €/m²

Banstol - Vikend Naselje

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija

kuća • 85 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
60.000 €
1.875 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 32 m²

Agencija

Slatina, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
62.200 €
2.221 €/m²

Slatina

Slatina, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

jednoiposoban stan • 28 m²

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
61.800 €
537 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 115 m²

Agencija

Gradske lokacije, Inđija | 4zida.rs
60.000 €
1.579 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Inđija

jednoiposoban stan • 38 m²

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
62.000 €
3.444 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 18 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda