Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Četvorosoban stan na prodaju, Gospodara Vučića, 458.200€, 116m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Lekino Brdo
  6. Četvorosoban stan

Beograd, Voždovac opština, Lekino Brdo
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9460Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.857 €

458.200 €

3.950 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.462 €
116 m²
4 sobe
2/6 spratova
O stanu
  • Grejanje na toplotnu pumpu
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu.

Stan je građen po najvišim građevinskim standardima, koristeći isključivo najkvalitetnije materijale – višeslojni hrastov parket renomiranog italijanskog proizvođača, keramiku i sanitarije premium brendova (Hansgrohe, Duravit, Villeroy & Boch), kao i aluminijumsku stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i elektromotornim roletnama.

Grejanje je rešeno putem podnog i zidnog sistema preko toplotnih pumpi, dok je hlađenje obezbeđeno fan coil uređajima u svim prostorijama. Ovakav sistem omogućava visoku energetsku efikasnost i znatno niže mesečne troškove.

Ulazni deo zgrade ostavlja snažan utisak luksuza – obložen prirodnim granitom, drvenim dekorima, modernim tapetama i ambijentalnom LED rasvetom. Sigurnosna vrata, video nadzor i mali broj stanova u zgradi garantuju mir, sigurnost i komfor.

Moguća je i kupovina garažnog mesta, što dodatno upotpunjuje ponudu.

Savršen izbor za one koji traže spoj luksuza, funkcionalnosti i dugoročne investicione vrednosti.

U cenu nije uračunat PDV.

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Urbani džep
    8 min
  • Park Šumice
    13 min
  • Čuburski park
    15 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Kuća Flašar
    5 min
  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    10 min
  • Vozarev krst
    11 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Specijalna osnovna škola Dušan Dugalić)
    3 min
  • Srednja škola (Škola za negu lepote)
    12 min
  • Vrtić (Predškolska ustanova Beli dvorac)
    6 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Geografski fakultet)
    15 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica za bolesti zavisnosti Lorijen)
    8 min
  • Klinika (Poliklinika As Medicus Biorezonanca)
    7 min
  • Teretana (Fitnes centar Next Step)
    3 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Koka-Mar - prodaja jaja)
    2 min
  • Restoran (Restoran Stara greda)
    1 min
  • Kafana (Pivnica JB)
    3 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Auto taxi Ševarlić Dimitrije)
    3 min
  • Autobuska stanica (Đerdapska)
    2 min
  • Tramvajska stanica (Pijaca Zvezdara)
    19 min
  • Trolejbuska stanica (Grčića Milenka)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (Addiko Bank)
    7 min
  • Pošta (Pošta Beograd 32)
    9 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.416,49 mesečno (ukupno 16.997,84)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Četvorosoban stan za prodaju, Lekino Brdo, 116 m2, na 2. spratu, ima lift. Toplotna pumpa, ima terasu, ima kupatilo. Ima garažno mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Lekino Brdo

3.950 € / m2
Beograd, Voždovac opština, Lekino Brdo | 4zida.rs | 4zida.rs
3.070 € / m2
3.462 € / m2
3.855 € / m2

Oglasi ove agencije

Đeram, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
484.890 €
3.012 €/m²

Dimitrija Tucovića

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

petosoban stan • 161 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
460.000 €
3.538 €/m²

Tuniska

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

četvorosoban stan • 130 m² • uknjiženo

Agencija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
448.000 €
2.800 €/m²

Vidikovac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

četvorosoban stan • 160 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
450.000 €
2.727 €/m²

Trebevićka

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

lokal • 165 m²

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
449.500 €
2.091 €/m²

Cetinjska

Centar, Zemun opština, Beograd

3-etažna kuća • 215 m² • uknjiženo

Agencija

Jelovac, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
446.600 €
1.967 €/m²

Jelovac

Jelovac, Zemun opština, Beograd

šestosoban stan • 227 m² • uknjiženo

Agencija

Šumice, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
487.800 €
3.011 €/m²

Šumice

Šumice, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 162 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
478.500 €
3.859 €/m²

Banovo Brdo

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

četvorosoban stan • 124 m²

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
460.000 €
1.840 €/m²

Ledine

Ledine, Surčin opština, Beograd

2-etažna kuća • 250 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
458.200 €
3.883 €/m²

Lekino Brdo

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 118 m²

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
450.000 €
900 €/m²

Ledine

Ledine, Surčin opština, Beograd

2-etažna kuća • 500 m²

Agencija

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
460.000 €
4.182 €/m²

Cara Uroša

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 110 m² • uknjiženo

Agencija

Altina, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
440.000 €
2.340 €/m²

Altina

Altina, Zemun opština, Beograd

2-etažna kuća • 188 m²

Agencija

Baćevac, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
440.000 €
2.953 €/m²

Baćevac

Baćevac, Barajevo opština, Beograd

kuća • 149 m² • uknjiženo

Agencija

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
425.000 €
1.221 €/m²

Surčin (mesto)

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

3-etažna kuća • 348 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
465.990 €
3.504 €/m²

Banovo Brdo

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

četvorosoban stan • 133 m²

Agencija

Blok 65, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
430.000 €
5.513 €/m²

Tadije Sondermajera

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 78 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 25 - Arena, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
439.900 €
3.893 €/m²

Antifašističke borbe

Blok 25 - Arena, Novi Beograd, Beograd

četvoroiposoban stan • 113 m² • uknjiženo

Agencija

Neimar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
455.200 €
4.028 €/m²

Neimar

Neimar, Vračar, Beograd

poslovni prostor • 113 m²

Agencija

London, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
436.500 €
4.500 €/m²

Kralja Milana

London, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 97 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda