Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Kotež 1, 117.600€, 49m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Pančevo
  4. Kotež 1
  5. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Kotež 1, 117.600€, 49m²

Kotež 1, Gradske lokacije, Pančevo
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-PS00007TOglas ažuriran: 15.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 477 €

117.600 €

2.400 € / m2

49 m²
2 sobe
4/4 sprata
Broker - Skew House
O stanu
  • Novo
  • Prostorije: kupatilo
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1436
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
O zgradi
  • Godina izgradnje: 2023.

Opis oglasa

Prodaje se odličan stan u atraktivnoj zgradi Skew House u Pančevu, poznatoj po modernom dizajnu i kvalitetnoj gradnji. Stan je svetao i prostran, sa velikim prozorima koji mu daju lep osećaj otvorenosti i puno prirodnog svetla tokom celog dana. Idealna opcija za nekoga ko želi savremen prostor, dobar raspored i stan koji se stvarno izdvaja.

Stan se sastoji od:

  • dnevne sobe i kuhinje
  • spavaće sobe
  • kupatila

Takođe poseduje:

  • Grejanje: podno grejanje - centralno, klima uređaj
  • Stan se prodaje sa nameštajem koji nije uključen u cenu, ostaju kuhinja sa uređajima, 2 ormara, dušek i lampe. Kuhinja je rađena po meri i dizajnirana u Nemačkoj, sa kvalitetnim elementima i opremom. Nameštaj se doplaćuje 7.000 €, i nema opcije kupovine bez nameštaja.
  • Građena je u skeletnom sistemu, sa ravnim krovom i kliznim fasadnim panelima koji imaju više funkcija i daju celom objektu moderan izgled.
  • Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 14.000€

Zgrada poseduje LIFT: DA

Nalazi se na spratu: 4 (poslednji je sprat)

Moguća kupovina putem kredita: DA

Moguća kupovina putem kredita za mlade: DA

Agencijska provizija za posredovanje: 3 % od cene nepokretnosti.

__________________________________________________________________________________________________________________